Özel bir işletmede halkla ilişkiler danışma personeli olarak görev almaktayım.Herhangi bir sertifikam olmamasına rağmen güvenliğin yapması gereken tüm işleri yaptırıyorlar.Devriye , Üst Araması , Alan kontrolü Vesayere. Şimdi asıl sorum maaş bordrom da Total de 24 gün üzerinden 180 saat ve 4 gün izin 30 saat olarak gözüküyor lakin ben günde 12 saat ve 20 gün şeklinde çalışıyorum. Yani bu da 240 saat çalışma 10 Gün izin yapıyorum. Ekstra izin günlerim de çalıştığım zaman ekstra mesai ücreti 60 lira alıyorum günlük normal ücretim bile 66 liraya denk geliyor.Bazı günler 24 saat çalıştığım bile oluyor bunlar için şahitlerim de var. Yemeği kendi şirketim biz veriyoruz dedi lakin proje de görev aldığım depodan yemek ihtiyacımı karşılıyorum.Onlar yemek bırakmadığı zaman hiç bir şey yiyemiyoruz ve o gün aç geziyoruz.Yemek sipariş etsek bile bunu şirketten kestiremiyoruz.Bayram da ekstra mesai ücreti vermediler.12 tane de devriye atıyoruz saat başı ve üstüne bir de kulübenin içinde durmamız yasak sürekli dışarıda durmamız gerekiyor.Yani bu durum da ne yapmam gerekli ? Yardımcı olursanız sevinirim.