Merhabalar ben bir hastanenin acil servisinde görünürde sadece kayıt kabul olarak gözüküp ama her işi mobbing ile zorla yaptırılmaya çalışılan bir 4/D li memurum. Normalde görevimiz sadece giriş ve yatış fakat gün içinde yaptıklarım hasta giriş yatış danışma kan röntgen istemi (Normalde doktor yapar istemleri ) konsültasyon atma ilaç isteme doktor çağırma triaj danışma hizmeti kan sonucu bakma gönderme sekreterlik ve sayamayacağım buraya sığmayacak bunun gibi onlarca ve yüzlerce işlem. Bunlar benim bütün günümü alıyor ve sadece koltuğumdan kalkıp öğlen 30 dk içinde yemek yiyip geliyorum her saniyem fazlasıyla dolu bunun dışında molam yok 11 gün iznim var kullanamıyorum. Şimdi gelelim asıl konuya şimdi benim merak ettiğim bugün yöneticiler gelip benden her hastaya hangi ilaç serum eldiven iğne tüp vs yazılmışsa hepsini sarf sistemi olarak bilgisayara girip sistemden düşmemi ve faturaya götürmemi istiyor ve bu gün içinde en az 3 saatlik bir işlem ve hem benim olmayan görev tanımımda yeri yok hemde mesaiye kalmadan bitirmemin imkanı yok.(Hergün en az +3 saat mesai demek ) Kısacası acil servis hakkında ufacık bilgileri olmadığından benden görev saatleri içinde bunu bitirmemi istiyorlar. Yapamıyorum zaman yetmiyor dedikten sonra yapmaman halinde ne gibi bir yaptırımları olabilir. Ne yapmam gerekir bugüne kadar herşeylerine evet dedim ve o kadar angarya iş ve stresiyle uğraştım ki aklınız şaşar. Birde ne gibi durumlarda hastane içi yer değişikliği talebinde bulunabilirim.