Herkese merhabalar, 14.11.2018 tarihinde siparis verdigim yatak odasi mobilyamin yatak başlığı mobilyaci ile görüştüğümde istedigim siyah renk yerine kirmizi olarak 24.11.2018 tarihinde teslim edilmistir. Mobilyaci ile gorustugumde siparisleri olustururken yazdigi ve bir nushasini tarafima teslim ettigi kagitta kumas kodu olarak kirmizi rengin yazili oldugunu soylemistir. Kagit uzerinde yazan kodun karsisinda benim anlayabilecegim sekilde kirmizi ya da siyah yazmadigindan bunu anlayamayacagimi soyledim. Kirmizi rengi sectigim koltuk kirlenti ve yatak odasindaki tuvalet masasi pufudur. Hatta siparis verildikten 1 gun sonra mobilyaci tarafindan aranip kirmizi kirlent yazmayi unutmusuz ben onlari kendim ekleyecegim diye bilgi verilmistir. Buradan anladigim kadariyla mobilyaci kirlentler icin yazacagi kodu yanlislikla yatak odasi bolumune yazmistir ve olaylar bu raddeye gelmistir. Kendisi israrla bu durumu kabul etmeyip benim yatak basligini kirmizi seçtiğimi soylemektedir. Teslimat esnasinda faturada adi yazan erkek arkadasim mobilyalari teslim alip ucretin devamini da odemistir. Montaj tamamlanip elemanlar gittikten 1 saat sonra bana forograf attiginda yanlisligi ben fark etmis bulunmaktayim. Simdi sormak istedigim şu;
1) Teslimat esnasinda itirazsiz montaj gerceklestiginden renk degisimi talebim gecerli sayilir mi?
2) Mobilyacinin nushani verdigi kagitta yazan kodun aciklamasi yapilmadigi icin hak talep edebilir miyim?
3) Urunleri iade edip %100 iade alabilir miyim?