Merhabalar Sayın Arkadaşlar

Birkaç yıl öncesinde başlayan bir bayanla normal bir arkadaşlığımız vardı, istemediğim halde bana vatsaptan resimler atıyordu, bu kişinin attıgı resimler yüzünden eşimlede aramız bozuldu
bir süre ayrı yaşadık hatta, sonrasında bu bayanın kendi itirafıyla aslında başka şehirde sevgilisi olduğunu öğrendim. bu durum karşısında kendimi aldatılmış ve yıkılmış,
ailemi sanki bilinçli olarak parçalamaya çalışan biri gibi olarak düşünerek o üzüntü ve kızgınlıkla kendimi kaybetmişcesine bana atmış olduğu çıplak olmayan fotolarını vatsaptan bir grupta paylaştım ama pişman olup kenime geldiğimde grupla ilgili herşeyi sildim , fakat bu arada birisi ekran görüntüsü alarak o bayana atmış ve sikayet üzerine savcılıkta durum hakkında
savunmam alındı, savunmam bukadar detaylı deildi ama yapmış olduğum davranıştan pişmanlık duymakta olduğumu belirttim. neticede 136-1 53 den dava acıldı adıma.
Yaşadığım şehirde kimsemiz yok, evimiz kira bir hapis cezası alma durumunda başka bir gelirimizde olmadığı için yuvamızın dağılma durumu oluşuyor. Ne gibi bir sonuç olur lütfen yardımcı olabilirmisiniz.