Geçen hafta bir kavgaya karışma durumu oldu telefonla aranıp, ağır tehtid ve hakaret işittim, beni bir yere çağırdı karşımdaki şahıs gitmedim, ancak arayıp ağır tehtidlere devam edince bende karşılık verdim telefonda küfür, hakaret ve tehtid olarak, daha sonra bulunduğum konumu sordu bende söyledim, daha sonra kız arkadaşımın babası olaydan haberdar olup beni evine çağırdı ve karşıdakş şahıs bulunduğumuz konuma geldiği için beni dışarı çıkarmadı kendisi konuştu, sitedende bir iki kişi yardımcı olmak amaçlı gitti, karşı taraf benimle görüşmekte ısrar ettiği için sakinleştiğini düşünerek benide konuşuruz zaten ayırırlar diye çağırdılar, bende kabul edip aşağıya indim, daha sonra beni görür görmez ağır küfürler edip üstüme koşmaya başladı, bende karşılık verdim ilk başlarda, ancak karşı taraf fiziken benim 2 katım sayılır, kendimi korumaya geçtim ve insanlar hemen araya girdi, daha sonra tehtidler küfürler devam etti görgü tanıklarımda var, karşı tarafta tanık bulunmuyor, eve gittiğimde üstüm başım yırtılmış vücüdumda morluk ve çizikler vardı kafamın arka tarafımda şişlikler mevcut idi kavga esnasında refleks olarak kendimi koruma ve korkutma amaçlı cebimde bulunan komtrol kalemini çıkardım ancak direk elimden alındı, onu eklemeyi unuttum, kısaca ben ikna edilerek darp raporu almaya gidip raporla birlikte ifade verdim, şikayetçi oldum, o sırada sosyal medya üzerinden üstü kapalı bir şekilde olayı devam ettirceğine dair içerikler yazdı, ailemin mesleğiyle alakalı, benimle alakalı itamlarda bulunarak hakaret ve argo kullandı, bunlarıda çıkarttırıp karokola götürdüm, daha sonra karşı tarad karakola çağırılmış ama, şikayetçi olmamış bana tornavida çıkardı gibisinden şeyler söylemiş hatta sanırım benim ifademi okumuş yada polis mi söylemiş bilmiyorum, yok kalem çekmiş bilmemn gibi paylaşımlae yapmaya başladı sosyal medyadan, bunlarında görüntüleri mevcur karşı tarafta darp raporu falan yok şikayetçi olmayıp olur böyle şeyler gibisinden şeyler söylemiş, ben ifademde arandığım numaradaki kayıtlarında incelenmesini istedim, karşı tarafı sakinleştirmeye çalışmama rağmen telde ağır kifürler hakaretler girince bende kendimi tutamayıp çileden çıktım, sanırım bu durumda mahkemede taraf olucaz, ancak ne gibi yollae bekliyor beni, iki tarafında sabıka kaydı mevcut değil, benim elimde 3 tane görgü tanığı ve darp raporum var telefon kayıtlarındada kavga esnasındada tehtid edildiğim açık bir şekilde belli ancak benimde argo ve tehtidim var nasıl bir dava süreci beni bekliyor, bu durumda kim ne kadae ceza alır bilemem tabiki ama bana bu konuda bilgilendirme yapabilicek kişilerin tavsiyelirini bekliyorum, uzaklaştırma kararı denetimli serbestlik tarzı, şeyler olabilir mi, yada bu şahıs bana evini biliyorum gibisinden konuştu evimin önüne gelse kavgaya karışsak ne gibi sorunlar ortaya çıkabilir teşekkürler