+ Konuyu Yanıtla
1 den 3´e kadar toplam 3 ileti bulundu.
    Nerede
    İZMİR
    İletiler
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Içinde büyücülükte çikan (sicili bozuk semt) borç altina sokma tuzaği(şartsiz)

Arkadaşlar bu şekilde bir durumla karşı karşıyayım..Anlatılanların maalesef hepsi belgeli doğru ve şahitli...Mahkemeye vermeye hazırlandığım şikayet dilekçem.. Ayrıca nasıl yol izlemeliyim..Avukat tutmam bana ne kazandırır..Süreden kazandırır mı? Savcılığa başvuru ya hazırlanıyorum..Bu sürecin en hızlı cevaplanması için ve Kesin sonuç almam için izlemem gereken yol..Ve dilekçedeki olayların hepsi belgeli ve şahitli olması hasebiyle, şansım nedir? ilginize şimdiden teşekkürler...Hazırladığımız dilekçe: ((( 2013 Yılında 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına hazırlık için; İzmir Karşıyaka Körfez Dershanesine gittim .(2 senedir yaşanan üzücü olaylar gerçekleşmeden önce). Hedefim yeterli puan alıp, memurluğu kazanıp, bunun yanında da Mezun olduğum Meslek Yüksek Okulunu; Açık Öğretim Kamu Yönetimi Şeklinde hak olarak tanınan biçimde bitirmekti. Emniyet ya da Kaymakamlık ya da İdari Memurluk gibi bu bölüm mezunlarına tanınan haklardan yararlanıp bu bölümlerde memurluk hedefim vardı. Bir sene hazırlandığım sınavdan (76.39192) puan alıp; bu puana en uygun memurluk olan ADLİYE MEMURLUĞU için de, Bornova Halk Eğitim Merkezine Klavye Kursuna başvuruda bulundum. Kontenjan dolu olduğu için o an kayıt yaptıramadım. Daha sonra bu boşlukta İzmir Bornova Semtinde bir mağazada üç günlük deneme süreçli çalıştığım ve mağazaya işe giderken mağazaya yakın Semt esnafının, imalı bir şekilde mağaza önündeki vitrin mankenlerinin, bir şekilde düşürülmesiyle, adeta benim aylar sonra geçireceğim motor kazasına işaret etmişliğini de belirtmek isterim. Genelde çay içmek ya da boşlukta iken vakit geçirmek için bu Semt te bulunduğum anlarda, benim düşman kazanmaya uygun hareketim, en fazla yaşlı bir amcayla ufak bir tartışma haricinde; seneler önce görev ihmali yapan Halk bankası Bornova Şube Müdürü ile sitem niteliğinde bir ufak tartışmam olmuştur. Deniz bank Şubesinden gelen telefon mesajı ile ön onaylı kredim olduğu bilgisiyle çalışma şartı ve evrak şartı olmadan, şaibeli bir şekilde kredi aldım. (TCK 5237 158/1 jilet(harf kodlandı) Memurluk hedefim olmadığı zamanlardaki, aklımdaki iş olan çiğ köftecilik işini yapmak için Mevlana Mahallesi Muhtarı Mustafa DÖVDÜ nün yaklaşık 13 metrekarelik mekanını tutup bu işe başladım. Lazım olan elektrikli motosiklet aldım. (Paket servisi için)..Burada bazı anormal olaylar yaşadım. Tuttuğum mekana yakın bölgede ve mahalle genelinde atık su giderlerinin tamiri yani demir üst kapaklarının değişmesine rast geldim. Açtığım ve çalıştırdığım bu dükkanda daha anormal olaylar ki: bir yakınımın şüphelenip bilgili ve bu işi kötü maksat ve amaçla yapmayan şahıslara baktırıp; şahsımda BÜYÜ olduğunu öğrendim. (1 den fazla). Daha sonra da yaşadıklarımdan bunun kesinliği aleni ortaya çıkmıştır. TCK 5237 kanun 58/1) Hatta burada 2 defa olmak üzere motor kazası geçirdim ki; kapalı evde sol ayaktaki bazı varlıklar vücut içerisinden beni rahatsız edip (tıktık içerden vurup) sürekli olarak evde istem dışı olarak bağırtırken ne hikmetse aylar sonra aynı bacak üzerine düşüp bir hafta acısıyla kıvrandım ve bunu arkadaşlarda bizzat gördü.. Yenilen ya da içilen bir gıda maddesinden olabilir kanısındayım.(TCK 5237 85/1 86/1 89/1). ((Bunun üzerine konuyu derhal şikayet olarak netteki büyücülük sitelerini dikkat çekerek başkalarının mağdur olmaması için Başbakanlık İletişim Merkezine olayı bildirdim)).. (22.12.2015) 1244252..(04.01.2016) 8562 numarası ve tarihli şikayet dilekçelerine cevaben: ((bahsedilen sitelere ilgili işlem yerine görevlerini ihmal denilen; sitelerin tek tek yazılması gerektiği bildirildi))..Anayasanın Kazanılmış Hakların Korunması İlkesi kapsamında. Memurluk için yeterli olan puan (76.39192) elimden çalınmıştır. Yapılan ya da yaptırılan büyüler ve bankalardan alınan şaibeli, belgesiz evraksız çalışma şartsız, verilen krediler ve uçuk K. kartı Limitleri D.B (6700 KREDİ 5500 K. Kartı Limiti) Yapı Kredi bankası toplam 3 kredi yaklaşık 24.000 lira ve 3800 K. Kartı limiti(5237 kanun 157,158,158/1 bolu 158/1 can, 158/1 jilet: (harfler kodlanmıştır).).Yüklü borç altına itilip hacizle şantaj ve intihara itmek(5237 84 ve 107/1).Ayrıca Bayramlarda beş parasız bırakılıp kişinin şeref ve haysiyetine dokunmak(5237 125/1).Ayrıca İzmir Bornova Şubeleri Deniz Bank ve Yapı Kredi bankaları Kredi verirken yaptıkları suçu(5237 207/1); Müşteri Hizmetleri tarafından yapılan hatalı ve şaibeli işlemlerin ve Ayrıca kanunen yapılandırılmış K. Kartı Borçlarının ekstralarında tutarsızlık ve birçok anormal durumda da tespit ettik. Bunun akabinde bu başvuruyu yapacağım günden birkaç gün önce sanal ortamda Milliyet gazetesinin (26.02.2010 )tarihli ve ( Kadın Bankacıya Papaz büyülü oyun başlıklı ) haberinde aynı semt ve il olan İZMİR/BORNOVA da gerçekleşen olayda şüpheli durumları artırmıştır. Bu bağlamda ve kapsamda büyü yaptırılarak yanlış karar vermemize sebep olan ve maddi parasal konulara anormal durumda tesir eden, olumsuz gelişmelere neden olan birçok etken olmuştur. Yine ayrıca hazırlandığım memurluk sınavı neticesinde tüm emeklerimin boşa gitmesine ve yüklü borç altına itilip tehlikeli şekilde motosiklet kazasına varıncaya kadar; İntihara teşebbüse itilebilecek durum olan (TCK da 84/1 maddede suç olan) Yüksek kredi ve Yüksek kredi kartı limitleri ile yüklü borç altına atılıp; Telefon mesajı ve İhbarname ile şantaj niteliği taşıyabilecek banka tarafından haciz tehdidi ile oluşan tüm bu anormal olaylar ve T.C.K. da suç sayılan (kastım büyülenerek; algılama yeteneği zayıf olan şahsa evraksız şartsız kredi vermek gibi 157/1, 1581/c) durumlardan dolayı mevcut banka işlemlerimin ve banka ile yapılan telefon görüşmelerimin incelenmesini saygıyla arz ederim. Yaklaşık 7000 lira ile başlayan borcun, şu an kanuni yapılandırma ile iki banka için yaklaşık 34.000 lira gibi rakama ulaşması; bu durumlar neticesinde enteresandır. Sonuç olarak yaşanan olumsuz hadiseler ve Anayasanın kazanılmış Hakların Korunması İlkesi Kapsamında kaybettiğim memurluk hedefi ve üst hedefim olan Emniyette ya da Kaymakamlıkta Uzmanlık gibi emeklerimin büyü ve bu hadiselerle çalındığı kesinliğe yakındır. ((Yazdığım ve anlattığım olayların tüm gerçekliğine sadece ve sadece tarafıma yapılan büyü meselesini öğrendikten sonra; Başbakanlık İletişim Merkezine Yaptığım şikayetler delil olarak yetecektir)). Ayrıca düşündürücü olan bir hadisede Kredi çektiğim bankanın (Deniz bank) önünde akşam saatlerinde 3 sivil polis ki; kimlik sorgusuna olumlu yanıt vererek kimliğimi gösterdim ve acelem olduğunu söyledim. Tartaklamaya yakın (arkadan fiili şekilde itilerek) hareketleri neticesinde; hemen ilgili üst merciler olan İzmir Emniyeti ve Bornova Karakolu gibi yerlere polislerin kesinliği konusunda telefon açarak bilgi almak ve haberdar etmek istedim. Neticesinde ise olumsuz sonuç alınmıştır. Yüksek okul mezunu ve G.B.T m temiz ve Türk vatandaşlığını gururla söyleyebilen bir şahıs olarak. Bu konuyu da ayrıca bilgilerinize saygıyla arz ederim. Netice olarak İzmir BORNOVA Şubesindeki iki banka olan; Deniz ve Yapı Kredi Bankaları haricinde hiçbir bankanın evraksız, belgesiz kredi vermemesi ve saydığım ve yaşadığım tüm olumsuz olaylar ve ayrıca şu an hala ilgili ve bilgili şahıs ve eğitimli hocalara tedavi olmak için uğraştığım ve kimin tarafından yapıldığı tam olarak netleşmeyen TCK da kesin bir şekilde suç unsuru taşıdığı aleni açık olan bu olaylarla bahsettiğim bankalara iftira ve itham değil, şaibe ve şüpheli durum ihbarı ile tarafınızı bilgilendirmek ister ve gereğinin ilgili mercilerce halledilmesini, saygılarımla arz ederim. Yine ayrıca bu süreçte Meslek Yüksek Okulu mezunlarına ve Bölümüm olan Çini İşlemeciliği Bölüm mezunlarına tanınan, açıktan Kamu Yönetimine geçiş yaparak hedeflediğim; bunun neticesinde Kaymakamlık gibi kariyer hedeflerimin T.C.K da suç sayılan (büyü) şekilde çalındığı kesindir. Tarafınızdan çalınan bu hakkımın iadesini Saygılarımla arz ederim. Ayrıca daha öncede bu konuyla ilgili ulusal basın organlarına da yansımış, bu olay ki: ‘’Kadın bankacıya papaz büyülü oyun’’ şeklinde halka duyurulmuş haber de ayrıca işin ciddiyetini ve bu Semt olan BORNOVA da adeta büyü illetiyle haksız yere zamanımın çalınmasını ve bahsi geçen iki banka arasında; şaibeli ve her koşulda art niyet kesinliği aleni belli olan durumdan dolayı, şahsi şeref ve haysiyetimle oynanırcasına mekik dokuyarak zamanımdan, İzmir için bile yeterli olan puanla memurluğumdan, kariyer hedefim olan Kaymakamlık gibi İdari Mesleklerden, hak çalınması ile mahrum bırakılmışımdır.. Bundan dolayı; özellikle ilgili ve olayların bu hale gelmesine sebebiyeti kesinliğe yakın olan, bu konuda şaibeli Semt BORNOVA da görev yapmayı ayrıca arzu ettiğimi tarafınıza yine saygılarımla iletmek isterim.. İşin maddi kayıp kısmı olan parasal konularda ki talebim ise; aynı semtin, bankacılık ve bu konudaki (büyü, usulsüz kredi, delil yok etme girişim gibi) sicilinin bozukluğu; 2010 yılında Ulusal ve yerel yazılı haber organlarına da haber olmuş, rakamsal boyutu 700.000 Türk Lirası gibi olan, müşteri hesaplarındaki vurgunla sonuçlanmış bir olay ki itham ve taleplerin ciddiyetinin ne olduğunu ortaya çıkarmaktadır.. Bu kapsamda tarafınızdan talebim şudur ki: hukuki olmayan yollarla ve art niyetli şekilde verildiği ki; işin rengine, ispat kısmına, belgelere bakıldığında neredeyse kesin olan, kredi ve kart borçlarımın iptalini, yine özellikle altını çizerek belirteyim ki, İzmir için bile Zabıt Katibi Personeli taban puanı 71 iken, 2014 Memurluk sınavından aldığım, 76 küsuratlı memurluğa yeterli puanımın boşa gitmesi neticesinde, şu an itibariyle benim durumumdaki alt kademeden başlayan, bahsettiğim memur maaşı yaklaşık olarak 2.500 Türk lirasıdır. Süre olarak bu süreçten kaybım ki 24 aya yakındır… Yani; sadece memurluktan parasal kaybım yaklaşık 60.000 Türk lirasıdır. Ayrıca hedefim olan Meslek Yüksek Okul mezunlarına(ilgili bölümlere) +2 yıl Kamu Yönetimini bitirme şansı olarak tanınan hakla, kazanabileceğime kesin gözle inandığım, Kaymakamlık ya da İdari Memurluk hedefimin de çalınması neticesinde, kaybımın ölçütü bilmem ne kadar parayla ölçülebilir. Bundan dolayıdır ki; bu süreçte kaybım olan yaklaşık 50.000 Türk Lirasının ve maddi bahsi geçen önceki tutarların, iadesine muhatap olan tarafların, olayla art niyetli ve kesin bir şekilde alakalı ve ilgili olduklarını belgelerle de ispatlayabileceğimiz, hangi kurumlar ve şubeleri olduklarını takdirinize bırakarak, tüm maddi manevi ve şahsi şeref bakımından bu süreçteki kayıp ve mağduriyetlerimi belirtmek isterim.. Ayrıca, tam memurluk döneminde ve hedeflerimizin olduğu dönemde, hiçbir şartsız ve sayısal oranı çok fazla (4 ayrı kredi: 30.000 Türk Lirası yaklaşık olarak) kredi ve yine ayrıca kart limitleri (5500 ve 3800), iki farklı banka şubesi olmak üzere, normal şartlar altında bu kredilere ve limitlere ulaşabilmemin, kendi banka görevlilerinin de ağzından kaçırdıkları ifade ki; çalışma şartsız, evraksız, kredi ve kart limitlerinin ya da artırım oranlarının gelire göre belirlendiği bilgisidir. Sizlerin takdirine sunduğum bu ayrıntı: Yaşadığım olayları başından sonuna kadar ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalıştığım ve hiç de hafife alınacak türden olmayan bu meseleler için fikir verecek farklı bir bilgidir. Yine ayrıca, bu suç duyurusunda ki muhatapların kimler ve ithamlarımın gerçekliği ve iade edilmesi istenen haklarımın boyutunun ciddiyeti konusunda ve elbette ki tarafınızın olaylara yaklaşımı, karar tespiti, kaybımın maddi rakamsal boyutunun hakkaniyeti ve gerçekliği bu bilgiyle ayrıca aydınlatılacaktır. Bonkörce verilen kredi ve kart limitlerinin yüksekliği, işin rengini ve muhatapların niyetlerinin ne olduğunu belli etmektedir.. Netice de; çaldırdığım memurluktan, yaklaşık 2 yıllık süre için 60.000 Türk Lirası. İlaveten hak olarak tanınmış ve her süreçte açıktan 2 yılla tamamlanabilecek Kamu Yönetimi mezunlarının çalışma alanlarından olan Kaymakamlık, İdari Memurluk gibi kariyer hedefimin çalınması ve bu anlatılanların gerçekliği, maalesef tarafımca zaten kesindir. Eğer ki değeri ölçülebilirse; 50.000 Türk Lirasıyla ölçülendirdiğim üst düzey memurluk hedefim de çalınmıştır. Üstüne üstlük bu süreçte ve bahsettiğim semtte 2010 yılındaki şaibeli olay, kişisel şeref ve haysiyetimin yıpratıldığı aşikar olduğu için, belki tarafımca hedeflenen ve taraflarca dolaylı ya da kesin yollarla çalındığı aşikar olan hedeflerimin iadesi kararına etki eden bir faktör olabilecek olup, T.C.K da suç olan büyü illetinin bu konuda kim ve kimler tarafından yapıldığı bilinmemektedir. İlgili ve konuyla eğitimli şahıslar ki; şahsımıza aktardıkları bilgiler doğrultusunda da, şahsımın bu konudan (büyücülük) senelerce mağdur olduğu kesin ve hala tedavisi süren bu sürece biraz daha geç kalınsa daha vahim olaylara itilebilecek durumlara, yaptıkları Dinimize uygun tedavi şekilleriyle engel olmuşlardır. Bu durumu, bu suç duyurusuna tekrar ekleyerek, mağduriyetlerimin giderilerek taraflardan tarafıma iadesini ve konunun asıl unsuru olan ve T.C.K da suç olduğunu her fırsatta belirttiğim büyü illetinin kim ve kimlerce tarafıma yapıldığının tespitini ve cezalandırılmalarını. Eğer bu süreçte tarafıma hazırlanan, şahsımın canına kast sayılacak tuzak varsa, taraflarının da bulunup Yüksek mahkemenizden ve tarafınızdan cezalandırılmalarını Saygılarımla arz ederim…..))))
    Ad Soyadı: Hüseyin CAN Tarih:

Hukuki NET Güncel Haber

Içinde büyücülükte çikan (sicili bozuk semt) borç altina sokma tuzaği(şartsiz) konulu yargıtay kararı ara
    Içinde büyücülükte çikan (sicili bozuk semt) borç altina sokma tuzaği(şartsiz) konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    istanbul, bakırköy, Türkiye.
    İletiler
    1.420
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Içinde büyücülükte çikan (sicili bozuk semt) borç altina sokma tuzaği(şartsiz)

İşin görüldükten sonra 3 gün sonra da benim ismimi bu siteden kaldırın vs demeyecek misin yani?

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Içinde büyücülükte çikan (sicili bozuk semt) borç altina sokma tuzaği(şartsiz)

Anlattığınız tüm talihsiz olayları yaşamanıza sebep olan büyüleri yapan -yaptıran kişilerin kimler olduğunu biliyorsanız,
    elinizdeki bahsettiğğiniz delillerle birlikte savcılığa suç duyurusunda bulunmalısınız.
    Nacizane önerim,
    savcılığa giderken çantanıza temiz çamaşır vs tedarikli gitmenizdir.

+ Konuyu Yanıtla

Bu sayfada bulunan kavramlar: