Sosyal medya kullanmadığım için etkinlik paylaşımı yapan bir web sitesi takip ediyorum. (Bahsi geçen web sitesi sadece belli bir şehir ve çevresinde yapılacak olan etknlikleri paylaşıyor) Şu ana kadar bir şikayet yahut olumsuz yorumlarını görmedim ve uzun zamandır takip ettiğim önerdiğim ve önerilen bir web sitesi. Hafta sonu yapılacağını duyurdukları bir etkinlik için plan yaptık. Etkinlik gününe kadar herhangi bir tarih değiştirme iptal bilgisi paylaşmadılar. Etkinik yaşadığımız şehirden 300 kilometre uzaklıkta ve etkinlik günü web sitesi üzerinde paylaşılan konuma gittik. Lakin etkinlik veya durumu açıklayacak kimse yoktu. Site yöneticileri ile iletişime geçtik, yaşadığımız mağduriyetten dolayı üzgün olduklarını, etkinliğin kaynağı ve doğruluğundan emin olmadıkları için içeriğin kaldırıldığını konuyu araştıracaklarını belirttiler. Etkinlik kaldırılmamıştı ve hala daha erişim sağlayabilmekteyik. Bir hafta önce bir operasyon geçirmiştim. Eşim yola çıktığımız gün çalışmıştı ve sadece bana moral olması için yola çıkmıştı. Maddi manevi ve ciddi miktarda enerji kaybı yaşadık. Bu konu ile ilgili ne yapabiliriz? Teşekkürler