Merhaba 22 gun once sahilde otururken arababin disinda asayis ekipleri tarafindan ustumuz arandi birsey bulunamadi . Sonra arabami aramak istediler . Arabamda daha onceden kalan 0.50 gr civarinda esrar maddesi bulundu arac benim uzerime ben ilk basta otu kullandigimi soyledim daha sonra yanimdaki arkadasimin ifadesi alinmadan bizi serbest biraktilar polis tutanaginda maddenin aracta bulundugu yaziyor ama bana imzalattiklari ifadede uzerimden kendim cikarip verdigim yazmakta avukat araciligi ile bunu bildirdik ilk basta duzeltecegiz gelin dediler aradan 20 gun gecti gittik ama
İfadeyi duzeltmediler yanimdaki sahsin ifadesini aldilar verdigi ifadede arbanin israrla aramak istediklerini ve maddenin aracta bulundugunu ne ona ne bana ait olmadigini belirtti benim yakalandigim
Gun aracim cekici tarafindan cekildi cekici belgelerim var ve sirket sahibiyim yaklasik 30 personelim var araci personellerinde kullandigini belirtecegiz ve ogunden beri inanilmaz bir detox halindeyim mahkemede aracin cekildigini maddenin benim olmadigini polislerin beni satici olarak islem yaptiriz demesini soyleyecegim
Mahkeme nasil bir karar verir ? Eger tahlil isterse ve temiz cikarsa ne olur oneri ve tardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim .