Merhaba,ben Kahramanmaraş'tan Ahmet kötüyebakmaz.Merkez ilçe Onikişubat Belediyesinde taşeron işçi olarak çalışıyordum.2017 haziran ayında devletin mazotunu çalmak suçlamasıyla işten çıkarıldım.Mahkemeye verdim.Kahramanmaraş 2.iş mahkemesinde davam reddedildi.Gaziantep bölge mahkemesine başvurdum ve buradan da davam reddedildi.belediyede müdürler benimle birlikte çalışan personele sorular sormuş ve personeller belediye de müdürlerin odasında benim hırsızlık yaptığımı görmediklerini beyan etmiş.Personel odadan çıkınca ifadeleri aksi yönde değiştirmişler.2017 haziranın 14 ünde personel müdürlüğünde ki görevli,çıkış kağıdı vereceği sırada ifade tutanaklarını tuttu bana verdi.Odadan çıktım arkamdan koştular evrakları istediler.Ben vermedim zorlamaya çalıştılar vermedim.Tutanaklarda ismi geçen personeller ifadelerini okuyunca bunları biz söylemedik değiştirmişler dediler.Ve bu personeller mahkeme huzurunda belediyede ki ifadelerin kendilerine ait olmadığını beyan ettiler lakin hakim dinlemedi.Devletin kayıp mazotu binlerce litre civarında ve ben asfalt hafriyat kamyonu kullanıyordum yakıt tankeri değil.Mahkemede benim suçumu ispat edin,cezası beş yıl ise ben on yıl ceza yatmaya razıyım dedim lakin hakim dinlemedi.Bunlara ek olarak belediyenin savcılığa yapmış olduğu suç duyurusundan takipsizlik kararı neticesi çıktı.Savcılığın yapmış olduğu derinlemesine soruşturmada görüşmelerim gidiş gelişlerim incelendi.Ben kendimden eminim asla ve katiyen hırsızlık yapmadım.Savcılığın takipsizlik kararına rağmen mahkemeler davalarımı reddediyor.Ben çaldıysam hapis cezamı verin diyorum,suç yok diyor hakim.E suç olmadığını ben biliyorum,hukuken de bu ispatlandı mağduriyetimi giderin diyorum,dava reddedilmiştir deyip kapatıyorlar.Ben bu lekeyi daha fazla kaldıramıyorum.Insanlık namına ne yapabilirim Sizlerden öneri istirham ediyorum.Saygılarımı sunarım.