Merhaba , şöyle başlamak istiyorum konuya , 3 sene önce okulda tartıştığım kız arkadaşımla olayın büyümesiyle okul yönetimine çağırıldım , kız arkadaşımın anne ve babasıda ordaydı , yaptığım şey sadece bağırmak masa sandalyeleri dağıtıp tokat vurmak oldu , ve bu durumdan çok korkmuş olmalı ki olayın ardından 1 saat geçmesine rağmen anlamsız şekilde çığlık çığlığa ağlıyordu , ailesi okuldan gitmemi istedi , ve bende kabul ettim ve okulu bıraktım. Fakat 2 sene önce etrafımda birşeylerin döndüğünün farkına vardım takip ediliyordum ve hakkımda detaylı bilgiler alınmaya çalışıp beni tenha ve kimselerin olmadığı mekanlara götürülmeye çalışıldığının farkına vardım , ki babasının bu konuya çok sessiz kalıp hiç konuşmamasından bunun altında birşey yattığını hissetmiştim. Ve seneler sonra karşıma çıktı . Yani kız arkadaşımın babası o duruma çok öfkelenmiş olmalı ki bana bi şekilde zarar verme çabasında olduğunu anladım ve buna benzer bir kaç suikast benzeri olaylar yaşayıp her defasında farkına varıp bir şekilde işin içinden sıyrılmayı başardım , son olarak dün açık öğretim gördüğüm okulda çevrilen bir olayı anlatarak artık ne yapmam gerektiğini bana anlatabilicek birisinin yardımına ihtiyacım var psikolojik olarakda çok yorulmaya başladım . Okuldaki olay şuydu , sınıfta olan bir çocuk okulun ilk zamanlarında gizli gizli fotoğraflarımı çekmeye çalışıyor benim giysilerime benzer giysiler giyiyor saç stilimi benzetiyor sürekli yanıma oturuyor durumun farkına vardım ve çocuğun bilerek sınıfa sokulduğunu anladım bir olay döneceği belliydi , dünde şöyle bir olay gerçekleşti , ders molası verdiğimiz esnada dışarıya hava almak için çıktığımda çocuğun arkamdan çıktığını gördüm ve okulun önünde ilk önce ufak çaplı bir tartışma olayı yarattılar sonradan çocuk bekleyin abilerimi aricam gibisinden sürekli telefonda birileriyle konuşuyormuş gibi yaparak bi taraftanda bana bakıyordu , sonra ben tekrar sınıfda doğru yöneldim okuldan içeri girdiğimde ise arkamdan çocuk koşturuyordu ve arkadasından 10 15 kişi birlikte koşuyordu , çocuk bahçede kovalayanları bi tur attırıp hepsini benim önüme doğru çekti kasıtlı olarak ve hepsi benim suratıma doğru baktı , yani bir karambole denk getirip kim vurduya denk getirilecek bir oyunun ilk alt yapısını attılar bu şekilde , dayak yemekten korkmuyorum ama babasının artık gözü dönmüş ve kin beslediği ap açık ortada ve görüyorum olay çok ilerilere taşınabilir sakat bırakılıp ölüme kadar gidebileceğini ön görebiliyorum . Psikolojik olarakta artık çok yoruldum herşeye temkinli yaklaşıyorum hiç arkadaşım yok kimseyle arkadaş olamıyorum , ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.