merhaba

çok bilinen bir doktorda tüp bebek tedavisine başladık. bizden parayı peşin aldı.tarafımıza herhangi bir fatura, evrak vs verilmedi. kredi kartı ile ödeme yapmak ya da banka havalesi vs da kabul etmediler. sadece nakit para olacağını belirttiler.
sonrasında tedavi başladı, yumurta toplama işlemi yapıldı, sonrasında yapılan testlerde embriyoların kalitesiz olduğu ortaya çıktı ve tedavi yarım kaldı. tarafıma hiçbir transfer yapılmadı. benim başka bir merkezde dondurulmus embriyolaraım vardı, onları bu doktorun çalıştığı merkeze nakletme şansımız da var. doktora o embriyolarla devam etmek istediğimizi söyledik. tamam dedi ama bizden ekstra ücret talep etti. zaten elimizde hazır embriyo varken ve önceki tedavimden transfer hakkım varken sadece transfer için neden para talep ettiğini sorduk. o başka bu başka cevabını aldık. ancak ben zaten 6bin TL yi nakit ödedim ve transfer yapılmadı bize.. sadece yumurta toplandı. sonucta ödediğimiz meblağa transfer
ücreti de dahildi. bu konuda ne yapabiliriz?

şimdi paramızın iadesini istiyoruz ama ona da yanaşmıyorlar. bize verilmeyen hizmetin parasını ödedik, ne yapabiliriz? bize akıl verebilir misiniz lütfen? tüp bebek ile ilgili kurumlar ve doktorların çoğu artık ticarethaneye dökmüş bu durumu. yapmadıkları tedavilerin de paralarını alıyorlar..