Kolay Gelsin Öncelikle.yakın bir zamanda adıma açılmış bir iftira suçuyla karşı karşıya geldim.Askeri personelim.bana atılan suçta fetö örgütüne yardım yataklık wesayire bu tür konudan bana iftira atıldı.polis eşliğinde tem şubeye giderek ifade werdim.tabi bana iftira atan kişinin kim olduğunu söylemiyorlar.neyse ifade werdim.sonra sawcıdan sonuç bekliyorum.ya beraat kararı wercek ya da mahkemeye çağıracak.aradan 1 ay geçmeden bana cumhuriyet başsavcılığından kağıt geldi we mahkemeye çağrılmadan suçsuz olduğum ortaya çıktı.şimdi ise ben bu bana atılan ağır iftira sonucunda bana kim bu iftirayı attıysa maddi manevi tazminat davası açmak istiyorum.sizce bu dawa için ortalama awukat masrafı filan ne tutar?zaten suçsuzum mahkemeyi kazanma ihtimalim yüksek.sonuçta çewremde ciddi anlamda bu konu yüzünden tepki aldım dışlandım.benim böyle biri olmadığımı söylememe rağmen ciddi sıkıntılar çektim.itibarım zedelendi.peki ortalama bu dawadan haklı olarak çıkarsam ortalama ne kadar alırım ?biliyorsunuz bu konular basit değil.sonuçta bu konu insanın hayatını bitiren cinsten.sonuçta ekmeğimden de olabilirdim.bir insana iftira atmak bukadar kolay olmamalı.madem bana bunları yaşattı.sonucuna katlanacak.cewaplarınızı bekliyorum...