Merhaba ben 2015 yılında geçirdigim kifoz ameliyatı sonrasında devlet hastanesinde heyete girerek %42 ömür boyu ( sürekli) engelli oldum. Bana engelli kartı verdiler kimlik yerine geçiyor. Bende çalışamadıgım için iş yeri kurdum. İş yerimdede devletin bana sundugu imkanlar çerçevesinde vergi indirimi alıyorum. Mal sahibim bunu öğrendikten sonra bana sokak ortasında dükkanımın önünde yandaki dükkanlardaki esnaf ve müşterilerin rahat duyabilicegi kameranın dibimizde oldugu yerde sen devleti özürlüyüm diye kandırıyorsun ! Vergi kaçırıyorsun ! Zaten siz bu dükkana gelmeden ben sizi araştırmıştım v.s gibi ithamlarda bulunarak hem benim çevre esnafına devamlı verdigim yemek hizmetimin son bulması ile maddi zarara ve küçük düşmeme sebep oldu. Bu olayın aynısını 3 gün sonra kendi dükkanında tekrarladı. Bu konuda nasıl dava açmalıyım direk şikayet mi etmem gerek yoksa kanunların isimlerini öğrenip işte hakaret için şu kanun alay için bu kanun maddesi gibi hazırlık mı yapmalıyım. Aylık gelirim 3000 tl resmi oldugu için baro ücretsiz avukat vermiyormuş.