Herkese iyi günler. Agustos 2017 de ev arkadaşımla sorunlar yaşadık ve ben işteyken evdeki eşyaların yarısını ve bir miktar parayıda alarak çıkıp gitmiş. Bu olaya alt, üst komsum ve bakkal şahit olmuş. Bende işten geldim ve evi bu şekilde görünce kan beynime sıçradı aradım cevap vermedi o sinirle seni yakalarsam dövücem gibisinden öldüm tehtidi içermeyen birkaç mesaj attım bana geriş dönüş olmadı. Açıkcası okul ve iş arası koşturmaktan sinirim yatıştı peşine düşmedim. Kasım 2017 gecede telefonum 2 farklı numaradan aranmaya başladı mesajlar geliyor buraya gel seni şöyle yapıcaz böyle yapıcaz aynı zamanda ev arkadaşımın numarasıda beni aradı ve mesajlar çekti ben o gece gece vardiyasındaydım sadece delikanlıysanız fabrikanın önüne gelin dedim ve adres attım başkada birsey yazmadım. O geceden sonra aranmadim bende zaten aramadim. Ocak 2018 de beni karakola şikayet etmiş bu arkadaşım ifadeye çağırdılar. Gittim verdim ifademi anlattım durumu polis hem bunları yapıp hemde şikayetçimi oluyor gibisinden konustu daha sonra ifadenin sevkini gerçeklestirdi. O günden beri neredeyse 5 ay oldu hiçbir bilgi gelmedi dava falanda açılmadı sicilim temiz 22 yasindayim bu zamana kadar hicbirseye karismadim durum ne olur okulum bitiyor memleketime dönücem artık. Internette bazi gruplardan avukatlara ulastim bana birsey çıkmaz bu durumlar için birini atıyorlarmış orta yol bulmak için dediler.