Şu an çok zor durumda olduğumu belirterek 2 adet sorum olacak sizlere :

1-Ben 10/08/2012 tarihinde bir lisans programında mezun oldum fakat 2012 yılı ortaöğretim kpss sınavına başvurdum.2012 yılı kpss ortaöğretim son başvuru tarihi 18 Haziran – 11 Temmuz 2012 dir.Buradan aldığım puanla 2013 yılında adalet bakanlığı infaz koruma memurluğu mülakatına girerek kazandım ve eğitime alındım.başvurumu ortaöğretim düzeyinden yaptım.2014 yılında atamam gerçekleştirildi.İntibakımı lisans mezunu olarak yaptılar.Açıktan atanmamda puanımla ilgili bir problem var mı acaba ?Lisans mezunu olarak ortaöğretim kpss ye giremezsin dediler, Sorun olabileceğini belirttiler ve acil hukuki yardım almam gerekiyor.bilgilendirirseniz çok sevinirim.(şu an memuriyetime devam etmekteyim)

2- İnfaz koruma memurluğuna başvururken başvuru formunda bitirilen en son okul ve mezuniyet tarihi yazıyordu.Okulu bitirdiğim en son okul olan lisans okulumu yazdım fakat mezuniyet tarihimi diplomamı almadığım için yanlışlıkla yazamadım. Bunun da aynı şekilde sorun olabileceğini belirttiler ve yine acil hukuki yardım almam gerekiyor.

lisans mezuniyet tarihim : 10/08/2012
2012 yılı kpss ortaöğretim son başvuru tarihleri : 18 Haziran – 11 Temmuz 2012
infaz koruma memurluğu başvuru tarihim : 2013
infaz koruma memurluğuna atanma tarihim : 2014