Sayın Avukatlar ve tüketici hukuki bilginleri,
ben 1 yıllık sözleşme imzaladım vodafone ile. herşey dahil internet sms, 1000 dk. kullanım ve kalan dak. bilgisini öğrenme vs. herşey dahil 32 tl. zaman zaman vodafone fatura düzenleyenler, bir takım eklemeler yaparak 36 tl vs. geldi ödedim itiraz etmedim.
sonra benim bilgimin dışında ekstra paket aldınız iddasıyal bilgimin ve kullanım PAKETİMİN dışında ekstra faturalandırılım kabul etmedim. fatura tabligden 1 hafta içindefaks ve yazılı dilekçe ile itiraz ettim kayıtlı.

Şimdi 225 tl fatura tutarınınn 64+20 benden olsun. 85 tl lik kısmı kabul ediyorum.
ancak 140 tl lik kısmına itirazım var. bu rakam hakları olmayan yanlış haksız talepleridir.

geçen hafta avukatlık bürsondan asistanlar aradı 225 tl ödeyin dedi. bende bana 85 tl lik fatura gönderin ödeyiyim dedim. sonra 100 tl sini önce ödeyin bari, dedi. ödemesseniz 380 tl icrada ödersiniz. dedi. bende o işler öyle olmaz dedim.

SORUM. İCRAYA kesinleşmesi için tebligden 15 gün itiraz etmessem ve itirazımda "söz konusu BÖYLE BİR BORCUM YOKTUR" diye dilekçe yazarsam bu kesinleşen borç olmaktan çıkıyor? doğru mu?

ben şu aşamada 100 tl lik kısmı avukat borsu İBAN hesaba atmayı düşünüyorum. (belki hukuk açısından doğru olmayabilir)

BU KONUDA YARDIMCI BİLGİLER yazarsanız memnun olurum.

vodafone itiraz dilekçesi, vodafone yanlış taraflı yüksek fatura itiraz,