Mrb arkadaşlar. Benim sevdiğim kız var. İnstagramda bir şarkının altına onun ismini etiketledim diye özel numaradan aradılar. Bir ton küfür ettiler bana hem o hem arkadaşı ağır hakaretler ettiler. Ve bendeki arama kaydetme programı sayesinde konuşma kaydedildi ses kaydı var yani. Ben ise bir tane bile kötü laf söylemedim. Ama sadece onu sevdiğimi söyledim. Şimdi şikayet etmeyeceğim ama tekrar arayıp küfür ederlerse ara sıra arıyorlar çünkü. O zaman konuşmayı kaydederek suç duyurusunda bulunabilir miyim?
Öte yandan ben o kızı sadece geçen ay bir kere aradım bir de mesaj attım o da "Neden bana düşmanınmışsın gibi bakıyorsun" şeklinde bir mesaj bu sadece onun üzerine beni özelden aramışlardı zaten. Bu kadar yani onun dışında ne aradım ne mesaj attım. Şimdi tekrar arayıp küfür ederlerse gidip şikayetçi olsam ben haksız duruma düşer miyim? Benim hakkımda peşimde koşuyordu benim adımı etiketledi derse ki büyük ihtimal diyecektir o zaman ettiği hakaretlerden dolayı işlem görmez mi? bir de benim etiketlemem suç mu?