Merhabalar,

İşe iade davasını kazandım. Sonrasında karşı firma Temyize gitti. Onu da kazandım. Arkasından İşe iade için firmaya başvurdum. Bana kabul edilemeyecek bir sürü konu öne sürdüler. Şirket aracım olmayacaktı, Servis vermiyorlardı. Her gün kendi imkanım ile gelecektim. (Firma Asya yakasında ben ise Avrupa yakasında) Evim ile iş arası yaklaşık 55 km. 3 sene öncesinin maaşını verdiler. Bir de bana evrak listesi hazırlattılar. Tüm bu süreçlere uyarak ilerledim. Sonrasında benim işte çalıştığımı farketmişler. (Tabi 2,5 sene ben işsiz olarak bekleyecektim beni geri alsınlar diye) İhtarlar ihtarlar. Karşılıklı gitti geldi. En son artık iş 4+4 aylık çalışmadığım sürenin tazmin edilmesine geldi. Dava açtım. 6 duruşma sonrası karara çıktı. 1 aydır da gerekçeli kararın yazılmasını bekliyorum.Muhtemelen bunun sonrasında Karşı taraf temyize gidecek vs vs.
İşten 2010 da çıkartıldım. Yıl 2018 ben tazminatımı almak için uğraşıyorum.Artık iş davasını para için değil sadece inat için ilerletiyorum. Bu zamana kadar zaten bir sürü para döktüm dava açmak, bilirkişi parası, avukat parası vs vs.
Davası benim gibi ilerleyen arkadaşların veya Avukat arkadaşların süreç hakkında beni aydınlatmalarını rica ediyorum. Süreçten kastım hem süre hem de süreç.

Teşekkürler.