Arkadaşlar benim başıma çok trajık bir olay geldi.
Liseyi bırakmak zorunda kaldım,okuldan nefret ettim zaten meslek lisesiydi bölümümde makınaydı hiç istemedim, okulda benimle dalga geçilmesi vs sonucu bıraktım ve açıköğretime yazıldım.(şuan önlisans eğtimi alıyorum son senem o da açıktan)
Ailemim durumu kötü olduğundan, cafede garsonluk yapmaya başladım yeni 17 yaşına girmiştim.
Birgün işe giderken, eski okulumun ordan geçiyorum mecburen, eski okuldaki şahıslar, sözlü tahrikte bulunup omuz atıp dalga geçtiler ve malesef bana vurmaya başladılar bende cebimdeki çakıyı(tırnak makası gibi olan isveç çakısı cafede çalıştıgım için akşam eve dönüyodum kenar mahalle oldugu için başıma bişey gelirse korkuturum diye ama gerçekten isveç çakısı ufacıktı)
Çıkarıp üzerine salladım birine geldi hemen diğerleri kaçtı..
Ama hiçbirşey olmadı, sadece ufacık çizik, polise haber vermişler okulun ordaki güvenlikçi bana kaç olum dedi ama ben şok olmustum kaçsamda zaten bulurlardı suclu duruma düşerdim durdum malesef.
Neyse, polis beni aldı ambulans geldi cocuga pansuman bildiğin yara bandı taktılar götürdüler acil sandılae yara aldı sandılar olay büyükmüş gibi gözükünce ki (öbürgün tekrar okula gelmiş rapor bile almamış hicbişeyi yokmuş okula ailem gidip öğrenmiş hastaneyede sormuşlar) neyse.
Polisler cocuk subeye götürdü olay nasıl cereyan etti bilmiyorum beni ne sandılar onuda ama beni saatlerce tokatla tekmeyle asagalıyıp dövdüler.
İfademi alırlarken anlat dedi ben böyle anlatınca bana inanmadılar zaten şoka girip sesimi çıkarmadım ve kendileri doldurdular.
Sonra beni savcıya çıkardılar savcı ifademi aldı anlat ne oldu bakım dedi bende anlattım ama beni dinlemedi bile bana birsürü hakaret etti cünkü o an olay buyukmus gibi sandı herkes..
Yere bakıorm şokum yüzüme bak lan ben savcıyım deyip bir tane çaktı. Ve kovdu beni.
Neyse sonra mahkeme oldu beni denetimle serbest bıraktılar ertelendi ama tam 14 ay sabah akşam imza attım tahmin ediceğiniz üzere maddi durum kötü ailem çevrem yoksuluz bende 14 km ötemdeki karakola hemde kendimi korudugum için tamam suç ama gerçekten hiçbişey yok ve kendimi korudum inandıramadım kimseyi bu kadar olmaz.
Neyse sonra diğer mahkemede karar kalktı ertelendi gene.
Sonra ben mahkemelere gitmedim zaten yıllar geçti ve çalısıp okula gidiorm sınavlara giriorum bide onların yüzünü görmek istemedim kötü hissediodum gülüyolardı.
Ufaktım daha o zamanlar neyse,
Birgün şok oldum. Yıllar geçti tam 4,5 yıl mahkeme sonuclanmıs ve ben tam 9,5 yıl cezadan düşe düşe 3,4 yıl ceza almışım itiraz etmezsem yargıtaya, onanıcaktı itiraz ettim hemen.
Şuan tam 6 yıl oldu öylece duruyo daha bakmadım.
Yani ağlamak istiyorum artık.
Saçma sapan şey yüzünden hayallerim olmazsa naparım.
Ben bu davadan beraat edermiyim edersem şuan bir sorun olurmu bilmiyorum ama pomeme daha rahatmı girerim derslerim gerçekten çok iyi.