Yaklaşık 2 sene önce Fatih’te parayı peşin ödeyerek iz tedavisine başladım. Toplamda 6 seans aldım ve kış aylarında giderek 3 senasımı tamamladım. Doktora Antep’e gitmek zorunda olduğumu biliyordu ve bir sorun olmayacağını söyledi. Zaten kimse bana seans süresi vs. şeyler hakkında konuşma yapmadı, ben de sadece kaç para ödediğim, ne için ödediğim ve kaç seans aldığımın altına imzamı attım. İlk seansı doktor kendisi yaptı daha sonrakileri orada çalışan bayanlara yaptırdı. Ve şu an bu yara daha kötü durumda. Doktora bu konu hakkında mesaj attım, aradım ama hiçbir şekilde dönüş yapmadı. Hala da ilgilenmiyor. Yaz sonunda aradım Levent’e geçtiklerini, kış aylarında gelmemi söylediler. Bugün aradığımda ise pakete iki sene önce başlandığını bu yüzden iptal edeceklerini, kalan seanslarımı tamamlamayıp, paramı da ödemeyeceklerini söylediler. Levent’e geleceğimi haber verdim ve gittiğimde kapatmışlardı. Doktor işlem yapıldıktan sonra zaten kendisi yara dinlensin, birkaç ay sonra gel diye beni kendisi gönderiyordu. Bunları orada çalışan bayana telefonda anlattım, paket süresi olmadığını, o konuda hiçbir şeye imza atmadığımı, yaranın daha da kötü olduğunu söylediğim zaman hiçbir şekilde ilgilenmek istemiyorlar. Benim şimdi ne yapmam gerekiyor? Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.