20.01.2018 tarihinde kullanmış olduğum instagram hesabımdan vakıfbank'a ait görsel kullanarak atılan reklama girmek suretiyle vakıfbank sayfasına yönlendirilerek şifre bilgilerimi girerek mevcut hesabından 6320 tl para hesabından çekilerek başka birinin hesabına isteğim dışında gönderilmiştir ve bu durumdan mağdur oldum hemen ilgili bankaya ait müşteri hizmetlerini arayarak bloke işlemi yaptırdım fakat müşteri hizmetleri burdan sadece sizin hesabınıza bloke koyabiliriz gerekli şikayeti şubenizden yapabilirsiniz dedi ve beni şubeye yönlendirdi bu geçen süreçte hafta sona olması dolayısıyla şikayet edebileceğim başka bir merci olmadığı için dolandırıcılar parayı çekmiş oldular ve dolandırıldım bu konuda savcılıka pazartesi günü şikayetçi olacağım paramı savcılık aracığıyla alabilirmiyim banka benim mağduruyetimi giderirmi ayrıca bu reklama izin veren instagram'ı da şikayet etmeli miyim bankanın reklamını kullandırdığı için bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.