Merhabalar. Biraz karışık bir durum içerisinde olduğumdan yardımlarınızı bekliyorum. Şahsım adalet bakanlığında zabıt katibi iken 2014 yılında X belediyesine naklen geçiş için müracatta blundum ve kabul edildi. Muvafakat istenildi ancak adalet bakanlığı reddetti. Bunun üzerine bende idare mahkemesine bu red işleminin iptali için idare mahkemesine dava açtım. dava sonucunda mahkeme red işlemini iptal etti ve lehime karar verdi. BEnde bu karara binaen belediyede çalışmaya başladım. Karar temyiz edildi ve geçen süre boyunca danıştay kararı aleyhime bozmuş. ADalet bakanlığı da belediyeden ilişkimin kesilmesi ve dosyamın gönderilmesi için yazı göndermiştir. Ancak ben bu süre içerisinde memurluktan istifa ettim. Bundan dolayı kurum açısından napılması gerekiyor. Ben karar düzeltme yoluna gitsem ne olur? Ayrıca bir süre sonra tekrar belediye de naklen atama ile çalışmaya başlama durumum söz konusu. şayet belediye tekrar naklen atayarak tekrar memuriyete atarsa adalet baknlığı nezdinde yapabilkecekleri birşey varmıdır? Teşekkürler herkese