Herkese iyi günler öncelikle,

Şöyle bir sorunumuz var. Abimin 15 sene önce yaptığı ancak 9 senedir hiç görüşmediği kağıt üstünde bir evliliği var. Zamanında 2 erkek çocukları olmuş ancak kadın evden kaçmış. Şu an biriyle birlikte olduğunu ve o şahıstan kız çocugu oldugunu biliyoruz. Biz mahkeme dilekçesi verirken herşeyi tek tek yazdık sade bir biçimde.

Olayın can sıkıcı tarafı şu : Biz karşı tarafa 1 kere ulaşabildik onda da sağolsun gitti bende boşanmak istiyorum diye dilekçe vermiş içeri. Ancak hakim hanım bunu yeterli bulmadı . Dava 1.5 senedir sürüyor. 4 ay önce filan bulundugumuz yerde sel oldugu için 1 kere davaya gidemedik ve hakim davayı mazeretsiz düşürmüş. Bizde tekrar dilekçe verdik aynı şekilde.

Sonuç olarak : Bu davayı bitiremiyoruz sürekli erteliyorlar sesli ifade versin kadın diyorlar. Kadın a ulaşamıyoruz. Avukat a danaşalım dedik o da ben halledebilirim dedi söyledikleri meblaları karşılayabilecek durumumuz yok. Şu an da abim başka bir bayanla beraberler uzun süredir ve normal olarak artık resmi nikah kıymak istiyorlar.

Tavsiye ve yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ederim