Oncelikle böyle bir site kurup insanlara yardimci oldugunuz için herkese teşekkür ederim.

Benim sorunum dün başıma gelen bir konu hakkında nasıl bir yol izlemem gerektiği bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

3 ay önce aracimi satmak için ekspertize soktuk şoför kapısı boyalı on kaput kenarı boyalı ve bagaj kapağında iki karış boya çıktı herhangi bir değişen yok diye soyledi aldığımda aynı şekildeydi alıcıyla anlasamadik dün tekrar musteri çıktı ve aynı ekspertize gittik bu 3 ay içinde aracımda herhangi bir hata boya kaza arıza vs kesinlikle olmamıştır neyse ekspertiz araca baktı geldi ve sadece kapıda değişen olduğunu onun haricinde herhangi bir boya kaza darbe olmadığını söyledi bende bunun üzerine kaputta ve bagaj da parça boya olduğunu söyledim tekrar bakıp kaputta bir kenarda yogun bir macun ve boya var dediler bende bunu ben söylemesem nasıl farkedeceksiniz nasıl bakıyorsunuz deyince tekrar life kaldırıp tekrar incelemeye başladılar bu sefer komple kaput macunlu ve boyalı dediler önceki raporu onların yazdığını ilk baş söylemedim o raporu kim yazdiysa işten anlamadiklarini idda edince siz yazdınız siz bakip incelediniz ve ben şu an sizin yuzunuzden yalancı duruma düştüm dedim eski raporları isteyip karşılaştırmak istedim ama ilk baş raporlar 24 saat tutup attıklarını akabinde merkeze gönderdikleri ni söylediler bende isteriz deyince göndermezler dediler ve bunların hepsi olurken alicilarda yanımda şahit oldular ekspertiz çelişki üzerine cekiskiye düştü ve en son dediklerinin olduğunu ve benim kaza yaptığımı idda edince sen bu işin erbabisin aracımda 3 ay içinde boyanmış bir yer varsa söyle dedim çünkü yok bu şekilde biz size eski raporlar gelirse haber veririz deyip yolladilar ben şimdi yalancı duruma düştüm ve iki farklı durum var ne yapmam gerek sonuç olarak bu insanlara güvenip araç alıp satıyoruz insanların kandirilmasini ve benim gibi yalancı duruma düşüp zarara uğramasını engellemek için dava açmak ise yararmı kazanabilirmiyim yardimci olursaniz çok memnun olurum.

Teşekkürler.