Okullar açılmadan önce arkadaşımla tatile gitmiştik.oraya para koyduk birşeyler almak için. Iki tanede bira aldık ama içmedik. Sonra ben valizimi hazırlayıp kapattım. Arkadaşımda düşünüp biranın bi tanesini kendisi almış bi tanesini benim valizime koymuş. Bana da söylemedi. Yurda geldim valizi açtılar en üstte bira vardı. Savunmamı şu şekilde yaptım ben bir yıldır bu yurtta kalıyorum her geldiğimde valizin kontrol edildiğini biliyorum yurda sokmak istesem niye valize koyayım hadi valize koydum neden en üste koyayım dedim. Yurda sokmak istesem çantamın içine koyardım çantayı aramıyorlar böyle bir amacım olmadığı açık dedim. Sonra bana inandılar birkaç gün düşündüler cevap gelmeyince sordum müdüre dedimki bana inanmıyor musunuz yurda içki sokmaya çalıştığımımı düşünüyorsunuz dedim hayır ama insiyatif kullanmak istemiyorum dedi. Olayı genel müdürlüğe gönderdiler yurttan süreriz çıkarılma cezası aldım. Ve bursluyum bursumda kesilecekmiş. Boşu boşuna suçsuzken yurttan ve bursumdan oldum. İtiraz edicem ama ne yazmam nasıl yazmam gerektiğini bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz ?