Merhaba 10.09.2016 tarihinde bir cihaz aldım. Bu cihaz 2-3 gün içinde ekranı kaydırırken titreme yapmaya başladı. O tarihte bayramda memlekette olduğum için cihazı aldığım yere götürüp böyle bir sorun var deme fırsatım olmadı. Daha sonra cihazı kapatıp açtığımda sorun düzeldi. Daha sonra bir kaç hafta içinde bu sorun tekrar meydana geldi. Ben ekranda donduğu için telefonun kapatıp açmak zorunda kaldım ve yine düzeldi. Üçüncü kez aynı hatayı verince cihazı aldığım yere götürüp cihazdaki sorunu bildirdim. Fakat firma bizimle alakalı bir durum değil, samsung müşteri hizmetlerini ara dedi. Aradım ve müşteri hizmetleri görevlisine cihazın 2-3 gün içinde arıza yaptığını ve bu nedenle cihaz değişimi talep ettiğimi söyledim. Müşteri hizmetleri görevlisi cihazın fabrika ayarlarını geri yüklememi eğer düzelme olmazsa daha sonra kendilerine göndermemi söyledi. Bende görevlinin yönlendirmesiyle yaptım. Daha sonra 1 hafta geçmeden aynı arızayı verince telefonu aldığım yere götürüp cihaz değişimi istediğimi söyledim. Onlar servise göndermişler servis de tamir edip geri göndermiş. Fakat telefonda aynı sıkıntı devam ediyor. Bir türlü cihaz değişimine yanaşmıyorlar. Konuyu tüketici hakem heyetine taşısam bir netice alabilir miyim cihazı değişimi konusunda. Belki yeri değil belki gereksiz cümlelerle konuyu uzattım kusura bakmayın.
Teşekkürler.