Merhabalar öncelikle 02.04.2009 dan beri özel bir şirkette çalışmaktayım sigortam aldıgımız maaştan yatmadığı gibi maaşımızın yarısını elden kalan diger yarısında banka hesabımıza olmak üzere alıyoruz lakin söyle bi sıkıntı var alıyoruz dediğime bakmayın akıllarına gelirse para yatırırlar aldıgımız zaman da bu sekılde alıyoruz ayrıca 02.08.2016 günü de dahil olmak üzere 76 gün oldu ki maaş alamadık ve hala birikmeye devam ediyor içerde mayıs ayından içeride hala alacagım var elden para aldıgıma dair elimde evrakların resimleri mevcut 1 2 tane bankaya yatan para dekontları da cıkar karşılaştırıldığı zaman bi işe yararmı acaba ne yapmam lazım içerde tazminatım oldugundan bırakıp gitmek istemiyorum o paraya suan ihtiyacım var aslında işe de ihtiyacım var durumum cok kötü maaşımı alsam hic bi sıkıntım olmuycak cunku ana yok baba yok hanım yok coluk yok cocuk yok lakin bi dünya borç var baba dan kalan ve ayrıca tokiden alınan evi ödeyemiyorum maaş alamadıgımdan dolayı kredi kartına yükleniyorum aynı zaman da boşanma davam var yani anlayacagınız bataklıktayım maaşımı alsam komple bölüştürerek her ay ödememi rahatlıkla yapacagım bi sıkıntım olmuycak lakin alamayınca heryer duruyor bu şirketten tazminatımı alıp nasıl ayrılabilirim nasıl ispatlaya bilir işten ayrılabilirim nasıl bir yol izlemem gerek acaba bi yardımcı olacak varmı ?