Eşimle sorunlu bir evlilik sonrası ayrılma kararı aldım ve çocuk olmadığı halde bayanın çalıştığı halde nafakaya tabi tutuldum.
Bu olaylardan sonra yıprandım ve psikiyatrik yardım almak istedim.Emniyet genel müdürlüğü psikiyatrik yardım aldığım için beni hastaneye sevk etti ve dilim raporu istedi böyle olacağını hiç bilmiyordum.2 Yıldır dilim bildirir sağlık raporu almak için uğrasıyorum polis memuruyum bu süre zarfında tedavim devam ediyorken 2 yıldır terör tazminatı sorunsuz alırken bugün bir telefon geldi ve bugune kadar almış olduğum terör tazminatlarımın geri alınabileceği bununda 5000 6000 tl gibi bir rakama tekabül etmesi bundan sonrada terör tazminatı alamayacağımı belirttiler bende yazılı bir belge istedim tebliğ edilmesi tarafıma kabul etmediler ve direkt maaşımdan terör tazminatım kesildi durumum kötü olduğu için dava açma yükümlülüğüne giremedim.Aynı zamanda nafakanın birikmiş icrasını ödüyorum.Bu durumdan dolayıda terör tazminatımıda kestiler hukuki açıdan ufak bir inceleme yaptığımda kesilmesinin doğru olmadığı tedavi devam ederken kesilemeyeceğini duydum bu konuda nasıl bir dilekçe hazırlamam lazım ve kendi başıma bunu yapabilirmiyim ?

Avukat arkadaşlara ve diğer forumda yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürederim.