Konuya fazla uzatmadan başlıyorum.
Araç içerisinde ben annem kız kardeşim ve kız kardeşimin kocası var.
Şoför eniştem olacak kişi ben arka solda annem arka sağda kız kardeşim ise onu solda oturuyor...
Gaziantep 'ten islahiye 110 km mesafeye evimize geliyorduk eniştem olacak kişi defalarca uyarlama rağmen uykulu şekilde araç başına geçti gideceğimi yere yaklasik 30 km civarı kalmıştı ki direksiyon başında uyuya kalıyor. .
Sonra araç bi müddet düz yolda devam ediyor küçük bir virajda kontrolden çıkıyor araç .
Benim arkada (allĺıiıi ) diye bağırma seçimle uykudan kalkıyor. Araç önce sağa çekip kaldırdım taşına sonra solda bariyerlere sonra yolun ortasında dönerek sağ taraftaki beton yılının çarpıyor...
Kaza sonucu şoför ve kız kardeşime birsey olmuyor. annem kafasını kapıya vuruyor.
İşin son kısmı ise Aracın sağa solak hareketleri sırasında arkadaki ses sistemi kolonu sol koluma değiyor. acil olarak islahiye devlet hastanesi ne kaldırılıyor. sol kolda kırık olması sebebiyle ile ameliyat yapılıyor.
Netice sonucu ameliyat sonrası doktor 60 gün rapor veriyor.

Şoför ifadesinde lastik patladı kaza bu nedenle meydana geldi diye ifade vermiş. Benimde ifade için çağırdılar ameliyat falan derken ifade veremedim. Şu anda tazminat davası açabilir miyim

Olay 19.06.2016'da meydana geliyor..

Saygılarımla
sercandamla2314@gmail.com maili hesabından da donus yapabilirsiniz
.