Selam 1570 m2 ve 3210 m2 yan yana iki arsam var ikiside ayrı ayrı müstakil tapulu belediye imar planında arsalarımın içinden yol gecirdi belediyeye itirazda bulundum yolları kaldırdılar ancak bu kezde 3210 m2 arsama park koydular park kuzey sınır komsum ile aramızdan gecen yolun benden tarafına koyuldu bu nedenle arsamın o yol ile arası kapandı iki arsamında batı cephesinde kullanılan yol var parkın kaldırılmasını istiyorum dedim olmaz dediler daha önce yol icin itirazda bulundun yolları kaldırdık dediler peki dedim ben arsamı parselletirsem ortada kalacak parselin yol ihtiyacını park engelliyor olacak yol ile arsanın arasında kalıyor benim yol ihtiyacımı nasıl karsılayacaksıniz dedim sen napacaksın biz sana yol ayarlarız dediler parkı koydukları arsam 3210 m2 toplamda 1290 m2 kesinti yapmışlar herhangi bir bedelde ödemediler 3210 m2 nin %40 nı aşıyor iki arsam 4780 m2 bu kesintiyi ikisinin toplamından mı yaptılar ikisinin toplamından yapabilirlermi ikiside ayrı ayrı müstakil tapulu yakın zamanda 18 uygulaması yapılacak oyüzden düzenleme yapıyoruz dediler bu sorunum icin ben ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz