Öncelikle merhabalar ben anneme 6 yıldır bakmaktaydım bir emekli maaşı vardı benimde emekli maaşım vardı beraber yaşıyorduk kendisi bir ay önce rahmetli oldu. Hastanede yattığı dönemde masraflar oksijen ünitesi vs. sebebiyle bana vermiş olduğu vekaletle bir arsasını iyiniyetli 3.kişiye satıp ödemeyi kendi hesabıma aktarmıştım. Satıştan sonra kardeşlerimi arayıp telefonla bilgilendirmişti tabi.Ölünceye kadar bakım akdi sözleşmesi ile bana bir de dairesini vermişti ve tapuda sözleşme örneğiyle adıma tescil ettirmiştim. Kardeşlerim arsa satıldığı için anneme ve bana sırt çevirdiler ve bana sözleşmeyle verdiği daireyi mahkemeyle geri almakla tehdit ettiler bunun üzerine annemde konuşmalardan rahatsızlık duyarak 6 yıl ona baktığım elinden alırlarsa rahat etmem diyerek hesaba attığım paradan kendime bir ev almamı söylemişti ve bende paranın yarısıyla bir ev aldım geri kalanı duruyor. Tehditlere dair görüşme kayıtlarını alabilir miyim. Şimdi beni mirastan mal kaçırma ve Vekaletin kötüye kullanma sebebiyle mahkemeye vermişler. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi.