selamun aleyküm direk konuya girecem

17.01.2016 tarihinde bir market soyulmuş marketin kapi kolunda benim parmak izim çikmiş bugün yani 13.06.2016 karakoldan aradilar ifadeye çağirdilar daha önce karakol yüzü görmemişim gbt temiz bir sikinti yok neyse gittim market sahibide ordan adamin marketi bizim semte ama ne ben adami taniyorum nede adam beni siradan bir büfe sigara lazim olmuş su lazim olmuş gidip almişim kapiyi açmişim parmak izim kalmiş bunda benim suçum ne olabilir neyse adam soruyor taniyormusun adam hatirlamiyorum bu benim daimi müşterim değil dedi şikayetçimisin dedi adamda tik yok sadece dediği dükanimda parmak izi çikmiş o parmak izinden işlem yapilmasini istiyorum neyse bunu gönderdiler ben ifade verdim marketin benim bulundugum ikametgahimda oldugundan dolayi gidip alişveriş yapmiş olabilirim lakin hatirlamiyorum konuyla ilgili herhangi bir ilgi ve alakam yoktur die ifade verdim polis birşey olmaz dedi gbtnde temiz dedi ama hirsizlik damgasi var işin içinde pisikolojim alak bulak oldu ailem darmadağin oldu günüm mahfoldu diyebilirim sayin hukukçular kamera görüntüsü yok görgü taniği yok sadece parmak izim var bundan birşey çikarmi acil cevaplarinizi bekliyorum beni bu konuda aydinlatabilirmisiniz avukat tutmama gerek varmi??