Merabalar ben 17 yaşındayım. 1 ay once gelen olay konusunda bilgi almak istiyorum. Olay kız arkadasım beni öperken fotoğraf çekindik ve isteği dahilinde facebookta paylaştım. ( Kız arkadasim 15 yaşına girmesine 2 ay kala olay gerçekleşti ) okuldan bir ogretmen görerek kızın ailesine fotoğrafı gostermisler. Ailesi karakola gidip benden şikayetçi olmuş. İfadesinde isteğim dahilinde cinsel ilişkiye girdik yazmış ve fotoğrafı paylastıgından haberim yoktu yazıyor. Aramızda kesinlikle cinsel ilişki falan söz konusu olmadı. Savcı karşısına cıktım ertesi gün. Çok söyledim oyle birşey olmadi test yapılacaksa ben hazırım örnek alınsın falan dedim. Test yapılmadı. Mahkeme kağıdım geldi kağıtta cocuk istismari ve bir görüntüyü ifşa etmek yazıyor. Tüm bu olanlari doğruya cıkaracak ses kaydı aldım kız arkadaşımdan. Babam zorladi yalan ifade vermeme diyor ve olaylari gerçek olarak anlatıyor. Ses kaydını gizli aldım. Bu ses kaydı işime yararmi ne gibi bir yol izlemeliyim ne yapmam gerekiyor ceza alırmıyım nasıl bir ceza alirim.. bu konularda biraz bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Herkese iyi günler.