Merhaba,

Türk Telekom'da yaşadığım bağlantı kopmaları, hız problemleri nedeni ile ayrılmak istedim ve Türk Telekom ile birlikte Vodafone Müşteri Hizmetlerinden aldığım bilgiler doğrultusunda alt yapımın 83MBPS kadar hızı desteklediğini öğrendim.

Türk Telekom'dan taahhüt bedeli olarak 270TL masraf çıkartıldı.
Sonrasında Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüştüğümde Vodafone'de 64MBPS/4MBPS 240GB 70TL + AKŞAM 7 SABAH 7 3000DK 10TL olarak pakete geçebileceğimi, gerekli fiziksel kontroller sonrasında eğer hattım belirttikleri Fiber / VDSL destekliyorsa geçiş işlemlerinin benim onayım ile başlatılacağını tarafıma aktardılar.

Bende şunu taraflarına belirttim: VDSL veya Fiber desteği varsa 64MBPS kadar hız sağlayacaksanız kontroller sonrası geçiş işlemini yapalım,
Desteklemiyorsa ADSL ile hizmet alacaksam Türk Telekom ile hizmet almaya devam edeceğimi belirterek onlarında sürecin zaten bu şekilde işleyeceğini söylemeleri üzerine onay vererek geçiş işlemlerini başlattım.

Aradan günler geçti fakat Vodafone önce kontrol edip bakacağız eğer uygunsa sizin onayınız ile geçiş işlemlerinizi başlatacağız güvencesi vermesine rağmen bana sormadan Telefonumu ve İnternetimi kendilerine taşımışlar.

Günlerdir internet erişimi sağlayamıyorum ve müşteri hizmetleri ile görüşmelerim sonrasında beni arayarak ADSL ile hizmet verebiliriz VDSL ve Fiber desteğiniz yok şeklinde bilgi verdiler.

VDSL/Fiber veremeyeceklerse ben cayma bedeli ödemek istemiyorum