Merhaba..3. Yillik evliyiz.fakat bu evlilik suresince surekli farkli sebeplerden dolayi tartismalarimiz hic kesilmedi.en sonda ona karsi guvensizlik hissettigim anda ayrilmak istedim fakat musade etmiyor bosanma davasi acmama, bende o acsin diye 2 yasindaki kizimi da alip evi terkettim.suan da beni eve geri cagiriyor gel bulurum soyle olur boyle olur diyor sans istiyor fakat ben kararliyim ayrilmak istiyorum.esim oto kiralama isi yapiyor 5 arabasi var fakat sadece birisi ustune bende kiralama isi yaptigini belgeledim bosanma davasini onun acmasini anlasarak bosanmayi istiyorum arada kizimiz var yuzumuz kalsin birbirimize istiyorum fakat tutarsiz davraniyor ilk sans istiyordu simdi gel anlasarak bosanalim ne istiyorsan yaz dilekce altina imzami atayim diyor.simdi benim sorum su benim hakkima dusen afaki bir mal olur mu altinlarimi bozdurmustu onlari aldirmam mumkun olur mu ve tabii kizim 2 yasinda gorme hakki vs. Benim gozetimim altinda mi olur yasi kucuk diye yoksa baba alip kendisine de goturup kalabilir mi .??? Ve eger ki olasi bir diretmeye giderse yani istemezse ve davayi da acmazsa ben actigimda nasil bir yol izlemeliyim ??