Sevgili Tecrübeli Abilerim Ablalarım .24 yaşındayım Evli ve bir çocuk babasıyım. Yaklaşık 1 senelik evliyim ve uzun zamandır işsizim bu yüzden borçlarımı ödeyemiyorum . Annem yaklaşık 1 ay önce önemli bir ameliyat geçirdi ve 1 aydır yataktan kalkamıyor, bugün annemi ziyarete gittim ve eve girdim hemen arkamdan da icra memuru ve avukat geldi annem ameliyatlı olduğu için üzülmesin diye rica ettim eve girmediler. Gerçekten anlayışlı insanlardı. Neyse konuya geleyim . Evlenmeden önce haliyle ailemin yanında yaşıyordum ve borçlarım için orası ikamet adresim gözüküyordu tebligat falan da oraya geliyordu. Şuan eşimle beraber ailemden ayrı yaşıyoruz, ikamet adresimde suan oturduğum evde gözüküyor fakat avukat tebligat bu adrese geldiği için icra ya buraya gelmek zorundayız dedi zabıt tutup gittiler. Soruma geliyim, ben ayrı yaşadığım ve ikamet adresim kendi evimde olduğu halde ailemin evine icra gelebiliyor mu ? Kendi evime gelse zoruma gitmez ne gerekiyorsa yapsınlar bu onların işi sonuçta ama ailemin evinde bana ait herhangi bir iğne dahi yok .