Merhaba, Vodafone faturalı hattımın taahhütü 30 Eylül 2015 tarihinde sona ermişti ve fiyatın artacağını bilsemde uzatmak istiyordum. Bu sebeple müşteri hizmetlerini (542) aradım. Onlarda, bireysel ve kurumsal işlemlerle Tempo Çağrı Merkezi'nin ilgilendiğini, 0850 252 4222'yi arayıp işlemi halledebileceğimi söylediler. Bende -abartısız şekilde söylüyorum- 2 hafta içerisinde, sürekli halledilmediği için 7 defa aradım. En sonunda telefonuma mesaj geldi ve mesajda tarifemin yenilendiğinden dolayı 3 gb internet hediye edildiğini söylediler. Bende oh be dedim, çok şükür sonunda halledildi diye sevindim. Ancak kafama bir şey takıldı, benim tarifem 500 dk, 5000 sms, 2 gb idi. Hediye 3 gb internet paketi geldiğinde tarifemi sorguladım, 4 gb internet gözüküyordu. Aslında 5 gb internet paketimin olması gerekiyordu, yani hediye internet gelmeseydi 1 gb olacaktı. Ben çok önemsemedim, kullanmaya devam ettim. Bugün benim faturam çıkıyor ve çıktığı için Vodafone ana bayii ye gittim fatura tahsilatı için. 41.90 dediler ve şok oldum. Benim 25 tl idi, mevcut abone olduğum için taahhütü yenilediğimde 30 tl olacaktı, bunu hem 2-3 ay öncs Vodafone bayiilerindeki yetkili kişiler hem de müşteri hizmetleri söyledi. Bende faturayı sorgulayan yetkili kişiye sordum nasıl olur, 30 tl olması lazım diye, o kişi de taahhütümün yenilenmemiş olduğunu söyledi. Açıkcası böyle bir etik olmayan ve terbiyesizce bir davranış olamaz. 7 kere aradım, hiçbirinde halletmediler. Ben bu konuda tüm yasal haklarımı kullanmak istiyorum, bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum...