+ Konuyu Yanıtla
1 / 17 Sayfa 1234567891011 ... SonSon
1 den 10´e kadar toplam 162 ileti bulundu.

Konu: Perikondrit

Perikondrit Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Perikondrit

Arkadaşlar,
    E-posta adresine dosya eklemeyi öğrendim. Buraya;perikondrit hastalığımla ilgili fotoğrafları eklemeye çalışacağım.
    Oldu mu, olmadı mı az sonra belli olacak.
    Dediğim gibi: Bu hastalıkta altı günde şifa bulmak; TIP TARİHİNDE İLKTİR.
    Sağlıcakla kalın.

- - - Updated - - -

Üç dosya da yüklendi, ama; gitmedi. Niye böyle oldu bilmiyorum. Halbuki; e-posta mesajına eklemeyi başarmıştım.
    Bilgisayar konusunda; sağlıksızım. Bu anlaşıldı...

Hukuki NET Güncel Haber

Perikondrit konulu yargıtay kararı ara
    Perikondrit konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Gelsenkirchen, Deutschland
    İletiler
    209
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Perikondrit

Keşke yükleyebilseydiniz de bir inceleyebilseydik.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Öteki iki konu başlığını kapattım, biliyorsunuz. Malûm hastalıkla ilgili yazmayacağımı da belirttim. O sebepten; dört yılda 32 kür KT almış ile teşhis konulur konulmaz; ameliyat edilen ve kapatılıp:" Hastayı alın, götürün." denmiş, 26 yaşındaki bir başka hastanın HTT kullanmaya başladıklarından sonra, biri; dün, öbürü; evvelki gün, bana bildirilen durumlarıyla ilgili bir şeyler yazamıyorum.
    Ama, bir şeyi yazmak zorundayım: İzmir Karabağlar'da ikamet eden birinin annesinin bir gözü; "ÜVEİT" hastalığı sebebiyle kör olmuştur. Daha sonra, öteki gözünde ise; yine üveit ve retina yırtılması tespiti yapılmıştır.
    Hastanın kızı, beni; kocasının hastalığından dolayı tanımaktadır. Bu konuda; Hypericum Triquetrifolium başlığını kapatırken bir mesaj aktarmıştım. O mesajı yazan kişinin annesi...
    Bana dedi ki: "Hocam, bu ilaç (HTT) üveitte ne yapar?"
    Cevap: "En geç, 10 günde biter."
    Netice:"
    X Y Z
    8 Ara (8 gün önce)

Alıcı: bana
    Sakar hocam merhaba
    Annem bugün gözünden ameliyat oldu retina yırtığı dikildi. Dokturun söylediğini aktarıyorum, daha önce bu gözde iltihap görmüştüm şimdi yok sanırım yırtık öyle gösterdi. Biz tabiki neyin tedavi ettiğini biliyoruz. Hocam bu arada eşim dönüşür oldu 4 aylık kür biteli 2 ay oldu tekrar kullanmamızın bir zararı var mı? Yoksa ne kadar kullanalım? Hocam ben size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum artık elinizi değil ayağınızı öpsem az sağolun var olun
    HTC cihazımdan gönderildi."
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Üye ve Misafirlerimiz,
    İki konu başlığını kapattığım için; bu başlık altında yazmak zorunda kaldım.
    Yazmazsam; çatlarım... Birincisi: HTT; diyalizdeki bir kadını, diyalizden kurtardı. Herkesi kurtarır mı, bilmiyorum.
    İkincisi:
    Hani, ben size; tahlil raporları üzerine; "Fibroz, AKS" yazılmış, ayrıca; ilik görevini yapamıyor dendikten sonra, hekimin; "Hastaya ilik ve kan nakli yapacağız." dediği, raporlara bakarak, benim de: "Böbrek yetmezliği de var." dediğim bir hastadan söz etmiştim. Hani; 12-13 günlük kullanım sonrası, hekimin:"Hasta toparlanıyor, ilik ve kan naklini erteliyorum." dediği olay var ya...
    3-4 gün önce, Hatun; kızımızla görüştü. Görüşürken, ben hatuna dedim ki: "Kızın arkadaşının annesinin durumu ne olmuş?" Kızımız cevap verdi: "Baba, bu konuyu arkadaşıma sormuyorum. Ama, geçenlerde (50 günlük süre bitmişti.) annesinin İstanbul'a gezmeye gittiğini söylediğini..."
    Yani; hastanın kızından: "İşe yaradı, yaramadı." gibi bir cümle duymadık, hamdolsun.
    HTT ile ilgili, bana yazılmış bazı mesajları aktardım. Telefonları bilmiyorsunuz.
    Hakan ve Hatunlar,
    Bu mesajlar, bana değil; HTT'ye dir.
    "Yapın, yapın" diye, niçin yalvardığımı anladınız mı?...
    Sağlıcakla kalın, HTT'siz kalmayın...

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merhaba Sakar Hocam. Bende atrofik gastrit var.Uyku düzenim bozuldu. Sık sık uyandırıyor.
    HTT ye ihtiyacım var.
    Telefonum :05053171482
    E.posta :celikmustafa_55@mynet.com
    Sağ ve sağlıcakla kal.

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Merhaba Sakar Hocam. Midem de Atrofik Gastr-İT var. CRP 3.5 HTT ye ihtiyacım var .

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Dün akşam gönderdigim iletilerde Merhaba selam gibi ifadelerden dolayı özür dilerim. Sehven olduğunu biliniz.

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sakar Hocam 2016 yılında HTT toplamanın en ideal zamanı Didim 'de hangi ay veya aylar? İyi akşamlar.

Nerede
    Aydın
    İletiler
    1.962
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Arkadaşlar,
    Ne yapacağımı, inanın; şaşırdım...
    Altı yıldır; "yapın, yapın" diye yalvarıyorum. "Ben, tedarikçi değilim; benden HTT istemeyin." diye yazıyorum. Ama, buna rağmen; kişi veya kişiler; benden HTT istemekteler. Bu konu başlığını okuyup da isteyenlere; pek taraftar değilim. Ama; taaa Çanakkele Biga'dan, Antalya'dan, Isparta'dan, İzmir'den, Aydın ve Muğla'yı saymıyorum, bulunduğum köye gelip; HTT isteyenlere de, varken; "Yok." diyemiyorum...
    Benim işim; bu değil ki!...
    O kadar kişiyle muhatap oluyorum ki; aklınız almaz.
    Telefonumu; o ona veriyor, o da ötekine...
    Bazı günler, telefonum; en az on defa çalıyor. geleni, gideni yazmıyorum.
    Ben kimim ki; bu kadar insana yetişeyim?
    Önce, Mustafa Bey'in sorusunu cevaplandırayım: "Bu; mevsim sıcaklığına bağlı. Ortalama; haziran 5-15 arası."
    Devam edeyim: Bu konu başlığından haberi bile olmayan; "karıma zehirli guatr teşhisi kondu, ameliyat ettirelim mi?" diyeninden başla; "karımda kemik erimesi var, ne yapalım?" diyenlerle devam edin. Babam felç oldu, işe yarar mı, diyenleri saymıyorum. Yahu, beni; kim kime nasıl anlatıyorsa; bu tür konularda niye beni arıyorlar?...
    Gelelim esas konuya.
    "Malûm hastalıkta yazmayacağım" diye iki konu başlığını kapattım, biliyorsunuz.
    Yine de; yazmayacağım.
    HTT'yle ilgili bir şeyler yazmak için; tek konu başlığı kaldı:"perikondrit." Konu başlığını kapatmakla; iyi halt etmişim!...
    Hani; içimdeki bir ses: "haddinden fazla yazdın, yazma." öteki de:"Yaz. Ne dedin: bilgilendireceğim." şeklindeki bir kavgadan söz etmiştim.
    Geçen yılın son cumartesinden beri, içimdeki bu iki ses; daha öncesinde olduğu gibi, hep tartıştılar:" Biri; yaz, öteki; yazma!... "demekte.
    Konu; malûm hastalık olmadığı için yazayım:
    Adam, Ct.si telefon eder:"Hocam, İzmir'den yola çıktık, köyde misin?"
    -İlçe pazarındayız.
    -Saat kaç gibi köye olursunuz?
    -16-17 arası.
    -İyi, yavaş yavaş gelelim...
    Neyse; 16.30 da buluştuk. Yanında ; iki kişi... Birisinin babasının, ötekinin de; kızının derdi vardır. Onları pas geçiyorum.
    Adam; önüme raporları attı: "Hocam, sana inanmayanların gözüne sokasınız diye bunları getirdim."
    Rapor şu:
    Rapor tarihi: 4.5.2015 PSA: 248,6 Yanlış yazmadım. Yazıyla: İkiyüzkırsekizvirgülaltı.
    Rapor tarihi:11.6.2015 PSA: 8,67 Yazıyla: sekizvirgülaltmışyedi.
    Elbette; HTT kullandı...
    Hastanın dediği şu: "Hocam, doktor çıldıracak; nasıl olur bu? Ne yapıyorsun, diye."
    Belgeler elimde, merak eden; köye gelir, bakar.
    Sağlıcakla kalın...

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    9
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Teşekkürler Sakar Hocam.Haziran ayında izinli olmalıyım. Nasipsiz dayak bile yiyemeyiz.

+ Konuyu Yanıtla
1 / 17 Sayfa 1234567891011 ... SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

ELifim Qaraxan

sakar

perikondrit diyabet

perikondrit

sakar hocaQaraxan hekumhttps:www.hukuki.netshowthread.php125220-Perikondrit
Forum