Merhabalar ...
Suan tlfondan yazmaktayim hatalarim icin simdiden ozur dilerim

Adim adem kocaelide ikamet etmekteyim.. Yasim 25 ... Ben real isim disinda internet uzerin den makaleler yazip haber siteleri icin video hazirlayip youtubeye yukleyerek para kazaniyorum ... Ek gelir olarak..

1 ay once sabah 6 da polisler eve geldi ve butun harddisk ve tlfonlari aldi subeye gittigimde ogrendim ne oldugunu. ... Gecensene twitter dan paylasilan bir dosya indirmistim merakimdan..dosyada resimler vardi ve 2 tanede bir 18 yasindan kuccuk bir kizin iliskiye girdigi videosu vardi ... Ben bu videoyu bilgisayarimda d klasorune attim ancak nereye koydugumu bilmedigim icin silememistim...

Musterime actigim youtube hesabina haber video eklerken yanlislikla bu +18 olan video yuklenmis ancak ben bu videoyu yukledikten sonra musteri ile anlasamadim hesap da oyle kaldi.. Birdaha hic girmedim

Simdi polislere bu sekilde bilgilerimi eksiksiz verdim ... Yanlislikla olan ve utanarak anlattigim bu olay sontasi ne olur sizce.... Savci da simdilik seni saliyorum dedi ... Sizce bu olayin sonu ne olur acaba