Merhabalar uzun uzun yazmak istemiyorum . Eşim gecen sene temmuz ayında bir boşanma davası actı içeriginde aldatma var . Bunuda Eşimin abisi ve benim eski kız arkadasımın facebook üzerinden yazışmalarını koymuşlar . Facebook yazışmalarında Guya ben eşimi eski kız arkadaşımla evli ve nişanlı iken aldatmışım . Bunu mahkemeye tanık olarakta sundular . Mayıs ayındaki ilk duruşmamızda eşim ve ailesi tanıgı geri cekmek istediler . Bende karımı aldatmadığım için itirazda bulundum ve tanıgın polis eşliğinde gelmesini talep ettim . Gectiğimiz günlerde ikinci duruşma oldu . Duruşmaya eski kız arkadasım onların tanıgı olarak geldi . Hakim hanımın soruları üzerine böyle bir yazışmanın oldugunu fakat daha sonra eşimin abisi ile defalarca yüzyüze ve yazılı olarak konuştuklarını böyle birşeyin olmadıgını hatta kendilerinden özür diledigiğini benim onu bıraktıgım dönemde hırsına yenik düştüğü için yalan söylediğini itiraf etti . Şimdi sormak sitediğim konu su birinci davada abisi tanıklık yaptıgı sırada kızla daha sonra konusup böyle bir seyin olmadıgını bildigi halde mahkemede hem tanıklarını cekmek istediler hemde facebook yazışmalarından aldatma kesindir diyerek beni suçlamak istediler . Bu durumda benim ne yapmam gerekiyor . Ortada 8 aylık bir bebegimiz var ve ben eşimi cok seviyorum onun için ev almassan sana kız vermeyiz dediler gittim kredi ile ev aldım ve bu durumlar yasanırken ruhen sıkıntıya girdiğim için odemelerimi yapamaz oldum belkide evimiz bile elden gidecek . Yardımlarınız için teşşekür ederim.