İyi çalışmalar işlemedğim bir suç iddiası.başkasına ait kredi kartı kullanmak yarar sağlamak.yerel mahkeme hiç bir delil ve şüphe yokken 5 buçuk yıl ceza verdi ve temyiz ettim yargıtay istem gibi bozdu tekrar direnen yerel mahkeme 3 yıl 1 ay 5 gün cezaya düşürüp verdi tekrar temyiz ettim dosyamı kontrol ediyorum savcı tebliğnamede mütalasında onama istiyor iddiası kredi kartını postacı sahibine değilde bana vermiş ama ne imzam var nede kulanılan yerlerde kamera kaydı 2008 yılından beri uğraşıyorum uykularım artık kaçıyor lütfen yardımcı olun.temyiz ederken düzgün edip savunma yapamamışım avukatın öyle Dior şimdi kendi bir dilekçe yazdı ilişkili dosyama yolladık sizce ne olur mütalasında
bana ceza veriyor başka hiç bir delil yok sadece postacı bu kişiye serbest posta olduğu için teslim ettim Dior k.kartını ve şifreyi patronuma değil imzasızbana vermiş iş yerinde sizce mahkeme heyeti hakimlerdemi savcının isteği gibi onama verir yoksa bozarlarmı savcının dedğimi olur.ve dosya şu an ilgili yargıtay dairesinde ilişki dosya dilekçemde ön incelemede sizce kaçgün kalmıştır karar çıkmaksına lütfen yardımcı olunnşimiden teşekürler. İddia ve ceza tarihleri 2008