şahısın dükkanı işliyor ve beni ortak etmek istiyor lakin çalışanlarıda dahil her yere borç yapmış kasaya giren para ancak giderlerini zar zor karşılıyor 3-4 gün dükkanda kaldım ve izledim....ortak olmak istemez isen her ay elime geçtiği kadar para vermeye çalışırım veya 3-4 ay beklersin portakal tarlam var onu satabilirsem tamamını ödemeye çalışırım diyor.Kısaca bu borcu bu şahıstan almam zor ve sıkıntılı olacak..Şu an 5 ayrı bankadan çektiğim 36 ay vadeli aylık 3200 tl yi bulan ve toplamda 89000 TL geri ödemeli kredi ile başbaşa kalmış durumdayım 3.ayın vadesi gelmek üzere ve sadece ilk taksidi ödendi...

Benim bu kadar parayı bankalara ödeyebilmem imkansız bu durumda bu kredileri ödemez isem (ödeyemiyorum çünkü emekli maaşım 1000tl) başıma neler gelebilir? süreç nasıl işler? emekli maaşım dışında üzerime herhangi bir malvarlığı yok... maaşımı kredi çektiğim bankalardan birinden alıyorum sadece maaşımı aldığım bankanın kredisini ancak yeniden yapılandırma yolu ile maaşımdan kesilmesi sureti ile iktire kaktıra ancak ödeyebilirim diğer bankaları imkansız gibi bir durumla karşı karşıyayım..
evime haciz gelirmi ?bu borç ödenmediği taktirde ne gibi sonuçlarla karşı karşıya kalırım?