+ Konuyu Yanıtla
3 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon
21 den 30´e kadar toplam 36 ileti bulundu.

Konu: 8 ayrı ayrı kredi kartı borcum var bankalara

8 ayrı ayrı kredi kartı borcum var bankalara Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    ahiret
    İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Bİr bankanin bana avukat vekİlİ araciligiyla yolladigi e posta

tşkler nina üye peki bu borcu şimdi ödeyemem. ama 5 yıl gecerse veya 10 yıl gecerse yahutta hic ödeyemesem. bu borclarım ne olur sonunda. varlık şirketileri cüzi miktarda yüzde 10 15 ihale ile alıyormuş örnegin a bankası 65 bin tl ana borc parası varlık şirketine satmış a bankası benden enson bu ayki telefondaki msjda 23.580 tl istiyor 1 taksitle. peki varlık şirketi ne kadar ister vade faizi taksit koyarmı yoksa tek ödeme ile yüzde 10-15 arası almış oldugu 65 bin tl yi benden ne kadar ister. ben bu borcu 9 bin tl ile kapatma imkannım varmı varsa ne yapmam lazım bilginiz varsa tşkler.

Hukuki NET Güncel Haber

8 ayrı ayrı kredi kartı borcum var bankalara konulu yargıtay kararı ara
    8 ayrı ayrı kredi kartı borcum var bankalara konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    ahiret
    İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: 7 -8 bankaya borcum var hepsİyle İcraligim

hakkımda aleyhime acılan 8 icra dairesi ve 1 ist bakırköy 8 ci icra dairesi var destek varlık şiirketi acmış.. ben onu kastettim. ben bunlarla nasıl baş ederim diye yazdım. ama siz yorumu farklı yere cektiniz. yalcın bey ve erdogan bey tşklr.. saygı deger arkadaslar : benim kafama takılan bir soru işareti var. şimdi benim 7-8 banya toplamda 210-225 bin ile arası kredi kartı borcum. var. enson a bankası bana 65 bin tl ana borcun 145 bin tl oldu. faizisini sildik dosya avukat masrafını sildik. ana borcun olan 65 bin tl yide yarısını sildik 3 taksitle öde 12, bin tl öde ben yok dedim imkanım yok ödeme kapistem yok.. aradan biraz gecti telefonuma msj yolamışlar baktım a bankası benden 1 taksitle tek 23,580 tl istiyor. yine yok dedim. peki bu durum ne olur diger bankalarda 2 si varlık şirketlerine ihale aracıi ile satmış duyduguma göre yüzde 10 15 20 ile almışler yani 65 bin tl ana parasını a bankasından 9,750 tl almış ben bu şirkete 10 bin tl ödesem bu borc kapanırmı babam emekli maşından cekcek sor dedi kabul ediyorlarsa 1 bankadan kurtul diye.. yoksa ilerde başıma dert acarmı.böyle bir şart olursa kabul edip imza atmalıyım mı beklemede mi kalım... şuanda evimi zar zort şartlarla geciniyorum. özürlü kızımın maaaşıyla ufak ufak tefek arada iş yaparak hammalık 3 gün orda 1 hafta orda calışarak. evimi gecindiriyorum. benim bu durumum ne olur. hic ödeyemesem aradan 5 yıl 10 yıol gecerse ne olur tahüt yok imza yok gelir yok ssk yok bagkur yok. hicbir şeyim yoktur. birtek kızımın vasi olarak ben maasını cekim. 7 yasında oldugu için 2022 özürlü maaşı var. 3 ayda bir 850 tl alıyorum. avukat tutacak bile para yok durumum yok. ne yapmama lazım sizce. bir akıl bir fikir bir yardım ediniz allah için kafayı yiyecem. yatamıyorum uyuyamıyorum..
    yanıtlarsanız cok sevinirim başınızı böyle agrıtım kusurama bakayın...
    Konu mahsun27 tarafından (01-11-2014 Saat 12:53:38 ) de değiştirilmiştir. Sebep: degişiklik

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    36
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Bak simdi,,Yardimci etmeye calisiyorum..ustune birde firca yiyoruz,,elli kanaldan soru soran sen degilmisin,bedava avukat sorusu,borclarimi ertelebilirmiyim sorusu,ben neden baska yere cekeyim..halen dedigim dogru,mal beyanindan bulunmalisin..
    ayrica bugunku Turkiye cumhuriyeti sartlarinda kimse sana bedava avukatlik ta yapmaz,veya bedava yardimci olmaz.

İletiler
    498
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı mahsun27 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    bir akıl bir fikir bir yardım ediniz allah için kafayı yiyecem.
    O paraları afiyetle yerken "yahu ben sonra bunları nasıl öderim" diye düşünerek kafayı yemediyseniz bundan sonra hiç yemezsiniz, korkmayın. Madem hiç bir varlığınız yok, bırakın alacaklılar düşünsün. Aramızda para toplayıp borcunuzu ödememiz gibi bir durum da olmadığına göre zaten yapılacak hiç bir şey yok. Sizin o borcu şu ya da bu şekilde ödemeye niyetiniz var mı, yok mu, siz onu söyleyin. Daha ufukta bile görünmeyen çözümlerin lüzumsuz ayrıntılarına girerek ne kendiniz yorulun, ne de size yardımcı olabilecek kişileri yorun. Varlık şirketinin borcu yüzde kaç ile aldığından size ne? Yasal faiz her ne ise en azından onu koyarak giderek artan bir şekilde ister sizden. Elinizde beş kuruş para yokken neyin pazarlığına kalkışıyorsunuz? Kendinize bir iş bulun, ömrünüz oldukça maaşınızın dörtte birini icraya ödeyerek yaşayıp gidin.

Nerede
    ahiret
    İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

tşkler bu kadar kızmanıza gerek yokti. babam sadece emekli maasından 10 bin tl cekim bari 1 bankadan kurtul demişti ama galiba babam boşuna ugraşıyormuş. böyle sitede anlıyışsız insanlar farken hele hele benim durumda olan varmı bilemem 225 bin tl borc meselesi.. yukada afiyetle yemişsin kelimesi hic yakıştıramadım . allah benim düştügüm duruma kimseyi düşürmesin bilmeden anlamadan maydanuz olma... hem 225 bin tl yi bendegil beni buhale sokanlar yedi.tamam kardeşim. şimdi hırsızımı öldrr,m. beni dolandıranı mı yurt dışında yolda gümrük kapısında ver lan 15 bin tl mi yoksa seni tırınla birlikte yakarım mı diyim. ne diyim. yoksa işterimi soyanı degil de devletin polisemi dava acım niye gece saat 4,05 tl devreyer atmadınız hırsızı yakalayamadınz mı diyim. maddi tazminat mı istim. nedim. ha söyle bilmiş kardeşim... işyerim vardı soyuldu sigorta yok 100 adet cihazlarım caLINDI resmi evrakları emmineyette savcılıkta 4 yıl oldu bulunamadı işterimde laptop bilgisayar calındı kamare kayıt var hırsız yok bulunamadı. 5000 BİN TL KARTLARım CALINDI. DÜKKAN İÇİ MALZEMeLERİM GİTTİ. 2500 TL. DAHA SONRA ACIDIGIM İNANDIGIM BİR ARKADASIMA 15 BİN TL VERDİM YURT DIŞI İLE CALIŞIYOR TIR ŞÖFERİ GÖREŞEMİM. bir garibaN YANIMDA CALIŞTIRDIM İŞCİNİN 1 YIL EV KİRASINI ELEKTRİGİNİ SUYUNUN HASTA KIZININ İLACINA KADAR ALDIM. BORC TALEP ETMEDİM İSTEMEDİM. ARTI BENİM KIZIMIN GÖZLERİ GÖRMÜYOR. 7 YASINDA. O KIZIN GÖZLERİ İÇİN 25 BİN TL HARCADIM İST DA ANKARADA DÜNYA GÖZ HAST DE. TEK. ANLADIN MI. BİLEMEDEN ETMEDEN KARŞINDAKİNİ SUCLAMAYINIZ.. ŞİMDİ BEN BANKAYI SOYDUM MU DOLANDIRDIM MI. O GÖZLE BAKIYORSUNUZ.. BENİ KINIYAN BENDEN BETER OLSUN. BEN İSTERİMKİ FİAZİYLE 600 BİN TL ÖDEÜM YOKKİ. TEK KORKUM HAPİS AİLEM HATA KIZIM. ONLAR PERİŞAn olmasın bakacak kimseleri de yok ki.. oyüzden anladın mı .İSTERSEN BU sitede benim üyeligimi silsinler.. allah hepinizi ıslah eylesin. beni kınıyan benden beter olsunlar. kusura bakmayın. hçcak.. insanlık ölmüş ya... cok yazık...
    Konu mahsun27 tarafından (01-11-2014 Saat 17:05:12 ) de değiştirilmiştir. Sebep: degişiklik

İletiler
    498
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Henüz kızmadım. Hissiyatım kızgınlık ile ifade edilemez. Önce Türkçe yazmayı öğrenin, ondan sonra terbiyenizi bozmadan yazın, hiç kimsenin size yardımı olmaz ama kim bilir, dünya ümit dünyası, belki bir mucize olur.

Nerede
    ahiret
    İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

O paraları afiyetle yerken "yahu ben sonra bunları nasıl öderim" diye düşünerek kafayı yemediyseniz bundan sonra hiç yemezsiniz, korkmayın. Madem hiç bir varlığınız yok, bırakın alacaklılar düşünsün. Aramızda para toplayıp borcunuzu ödememiz gibi bir durum da olmadığına göre zaten yapılacak hiç bir şey yok. Sizin o borcu şu ya da bu şekilde ödemeye niyetiniz var mı, yok mu, siz onu söyleyin. Daha ufukta bile görünmeyen çözümlerin lüzumsuz ayrıntılarına girerek ne kendiniz yorulun, ne de size yardımcı olabilecek kişileri yorun. Varlık şirketinin borcu yüzde kaç ile aldığından size ne? Yasal faiz her ne ise en azından onu koyarak giderek artan bir şekilde ister sizden. Elinizde beş kuruş para yokken neyin pazarlığına kalkışıyorsunuz? Kendinize bir iş bulun, ömrünüz oldukça maaşınızın dörtte birini icraya ödeyerek yaşayıp gidin. yukardaki sizin ileti msj..oku öyle yaz .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...........
    ben bişey dimiyorum size.. allah ne diyim borclu borclunun fakir işsiz .işsizin fakirin kiracının borclunun halinden anlarmış. demekki senin borc varsada cok az miktarmış.fazla derdin yokmuş..olsa zaten anlardın benim halimden.. türkceme gelince senden mi ögrenecem . o kızgınla sende olsa oyazıyı yazardın. şimdi ben sana desem ki. sen milleti dolandırmışsın bankayı çartpmışsın. afiyetle yemişsin desem benim yerim de de olsan ne derdin bana. hadi bakalım. sizin aranızda para toplayan diye bişey de yazmadım istemedim de. eeee ozaman. kabahat sizde ..bende degil. tamam belki başınızı agrıttım yordum kusuruma bakmayın diyorum tşklr ediyorum. en sonunda.sormak ayıpsa ozaman bu sitedeki üyeler 1 soru ile yetinsin kapatsın konuyu.sana gelicence ben terbiyemi bozmam senin gibilerle hic ugraşamam. benim derdim bana yeterde artarda.. tamam. şimdi ne yazarsan yaz umurumda degilsin önce karşının ne demek istedigini anla bil sonra yaz cevabı.. kimse kimseyi anlamadan dinlemeden suclamasın. yukarda allah var o biliyor kimi dolandırıcı kimi affiyetle yemiş onunbunun parasını.vs bankanın.. tamam... benim alnım acık ak dır. sormak istedigim konuya bin pişman ettiniz ya.. ayıp ayıp ya..ögrenmek sormak ayıpsa birdaha yazmam sormam sizde cvp yazmasınız olur biter beyefendi.. kolay gele..

- - - Updated - - -

Alıntı yalcinBey rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Bak simdi,,Yardimci etmeye calisiyorum..ustune birde firca yiyoruz,,elli kanaldan soru soran sen degilmisin,bedava avukat sorusu,borclarimi ertelebilirmiyim sorusu,ben neden baska yere cekeyim..halen dedigim dogru,mal beyanindan bulunmalisin..
    ayrica bugunku Turkiye cumhuriyeti sartlarinda kimse sana bedava avukatlik ta yapmaz,veya bedava yardimci olmaz.
    YALCIN BEY SİZE BİŞEY DEMEDİM KIZMADIN SADECE ENGİN TARHAN BEYEFENDİYE KIZDIM AFFİYETLE YEMİŞSİN KAFAYI YEMEZSİN KELİŞMESİNE BOZULDUM ZORUMA GİTTİ KALBİM KIRILDI OYÜZDEN.. SİZ COK YARDIMCI BİRİSİNİZ TŞKLR.. BEDAVA AVUKATA GELİNCE NEDEMEK İSTEDİGİM TAM ANLMADINIZ ONDAN. MAL BEYANINDA ZATEN BULUNDUM. BORCLAR ERTELEME KELİMESİ OLURSA OZAMAN DİYELİMKİ MİRAS DÜŞTÜ ELİMDE PARA VAR AMA ARADAN 5 10 YIL GECMİŞ ONU ANLATMAK İSTEDİM. FARKLI YERE CEKTİNİZ.. GENEDE SAOLUN...

- - - Updated - - -

Alıntı EnginTarhan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    O paraları afiyetle yerken "yahu ben sonra bunları nasıl öderim" diye düşünerek kafayı yemediyseniz bundan sonra hiç yemezsiniz, korkmayın. Madem hiç bir varlığınız yok, bırakın alacaklılar düşünsün. Aramızda para toplayıp borcunuzu ödememiz gibi bir durum da olmadığına göre zaten yapılacak hiç bir şey yok. Sizin o borcu şu ya da bu şekilde ödemeye niyetiniz var mı, yok mu, siz onu söyleyin. Daha ufukta bile görünmeyen çözümlerin lüzumsuz ayrıntılarına girerek ne kendiniz yorulun, ne de size yardımcı olabilecek kişileri yorun. Varlık şirketinin borcu yüzde kaç ile aldığından size ne? Yasal faiz her ne ise en azından onu koyarak giderek artan bir şekilde ister sizden. Elinizde beş kuruş para yokken neyin pazarlığına kalkışıyorsunuz? Kendinize bir iş bulun, ömrünüz oldukça maaşınızın dörtte birini icraya ödeyerek yaşayıp gidin.
    YUKARDAKİ SİZİN YAZDIGINIZ OKUYUN .................................................. .................................................. .................................................. ..........
    ben bişey dimiyorum size.. allah ne diyim borclu borclunun fakir işsiz .işsizin fakirin kiracının borclunun halinden anlarmış. demekki senin borc varsada cok az miktarmış.fazla derdin yokmuş..olsa zaten anlardın benim halimden.. türkceme gelince senden mi ögrenecem . o kızgınla sende olsa oyazıyı yazardın. şimdi ben sana desem ki. sen milleti dolandırmışsın bankayı çartpmışsın. afiyetle yemişsin desem benim yerim de de olsan ne derdin bana. hadi bakalım. sizin aranızda para toplayan diye bişey de yazmadım istemedim de. eeee ozaman. kabahat sizde ..bende degil. tamam belki başınızı agrıttım yordum kusuruma bakmayın diyorum tşklr ediyorum. en sonunda.sormak ayıpsa ozaman bu sitedeki üyeler 1 soru ile yetinsin kapatsın konuyu.sana gelicence ben terbiyemi bozmam senin gibilerle hic ugraşamam. benim derdim bana yeterde artarda.. tamam. şimdi ne yazarsan yaz umurumda degilsin önce karşının ne demek istedigini anla bil sonra yaz cevabı.. kimse kimseyi anlamadan dinlemeden suclamasın. yukarda allah var o biliyor kimi dolandırıcı kimi affiyetle yemiş onunbunun parasını.vs bankanın.. tamam... benim alnım acık ak dır. sormak istedigim konuya bin pişman ettiniz ya.. ayıp ayıp ya..ögrenmek sormak ayıpsa birdaha yazmam sormam sizde cvp yazmasınız olur biter beyefendi.. kolay gele..
    Konu mahsun27 tarafından (01-11-2014 Saat 17:07:56 ) de değiştirilmiştir. Sebep: isteyerek

Nerede
    Istanbul
    İletiler
    36
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Engin Bey ,herhalde biraz fazla gittiniz arkadasin uzerine,zaten calan cirpan biri olsa Hukuki Net'te care aramaz, veya Allah rizasi icin yardim edin demez..yani bu Arkadas tamamiyle icine dustugu buhrani anlatmaya calisiyor ve hukuki yonden yardim ariyor.
    burada yazanlar ve ben ,goruldugu gibi hukukcu degiliz.Insallah,bu arkadasin durumunu hukukcu olan bir kardesimiz anlar ve yardimci olmaya calisir diye umuyorum..yoksa bizim genel kultur bilgimiz ile ancak bu kadar olabilir..Mahsun bey,tansiyonu yukseltmeye gerek yok,bosverin anlamsiz tartismaya gerek yok..bir laf vardir: olmus ise olmustur..bundan sonra ilerisine bakiniz,nasil bir cikis yolu bulabilirim diye..Rabbim yardimciniz olsun,Insallah bu durumun icinden icinden en kisa surede cikarsiniz.Hoscakalin.

Nerede
    ahiret
    İletiler
    23
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

allah razı olsun diline saglık kardesim yalcın bey bir sen cıktın beni anlayan.....

Nerede
    istanbul
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Bİr banka nin vekİl avukati bana eposta youluyla gÖnderdİgİ yazi..

arkadaşlar konu açamıyorum çok önemli bir derdim var yardımcı olabilicek varmı acaba ?

+ Konuyu Yanıtla
3 / 4 Sayfa İlkİlk 1234 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

çok borcum var

borcum var

bankaya borcum varborcum cokbankalara borcum varhttp:www.hukuki.netshowthread.php116014-8-ayri-ayri-kredi-karti-borcum-var-bankalarabankalara borcum var mı4 bankaya borcum varbankalara çok borcum varbankalara ne kadar borcum varbanka borcum var mıçok borcum var ne yapmalıyımcok borcum var 70 bin tl bankalara icraligim mal varligim yok ne yapmaliyimhukuki net krdi karti borcumhukuki net 200bin kredi kart borcumvar10 bankaya borcum varçok borcum var nasil odenir2 bankaya borcum varne kadar kredi borcum varkredi borcum varkredi borclarimne kadar borcum varayri banlalardaki kredi yapilandirmasieski kredi borcum var mıbanka borcum çok
Forum