Merhaba arkadaşlar, 2010 yılında Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne Kpss ile psikolog olarak atandım. Ancak başlamamı yapmaya gittiğimde, benim görev yerimin yine mersinde bulunan bir polis okulunda olduğunu söylediler. Sonrasında kadromun polis okuluna alındığını öğrendim ve başlamam orada oldu. Bir süre polis okulunda çalıştıktan sonra esas atama yerim olan mersin il emniyet müdürlüğüne geçmek istedim ancak bana 3 yıl çalışma zorunluluğum olduğunu belirttiler. Ben yine çalışmaya devam ettim ve 4. yılımda yani bu sene tekrar ilk atandığım yer olan mersin il emniyet müdürlüğüne tayin istediğimde olumsuz yanıt verdiler. Şimdi ben bu durumun üzerine artık mahkeme yoluna istiyorum. 4 Senedir tercih etmediğim, atanmadığım bir kadroda görev yapmaktayım. Bu konudaki mağduriyetime ilişkin emsal karar, genelge vb.., yol gösterici bir bilgi sahibi olan benim ile paylaşırsa çok sevinirim.

Not: İlk atandığım kadro; Mersin İl Emniyet Müdürlüğü (Mersin Valiliğine bağlı). En başından beni çalıştırdıkları kadro ise: Mersin Polis Okulu ( Eğitim Dairesi Başkanlığı/ Ankara'ya bağlı bir kadro.