Tüm sorumluluklarını yerine getirmiş YURTTAŞIM.Mahkemelerin bulunduğu ADLİYE binalarında ADALETİN sağlandığına İnanırdım. 2 SENE öncesine kadar. Öyle değilmiş.Anlatayım.1993 yılında ÖZENEREK yaptırdığım (Koop) Apartmanımızın 13.05.2012 tarihinde yapılan KMK toplantısında YÖNETİCİ oldum.1 kat maliki Toplantı ve kararların iptali için dava açtı.Mahkeme USUL yönünden davayı kabul etti.YARGITAY davayı bozdu.ONADI.Bu işlerde öncülük yapan Eski Yönetici.03.02.2013 taraihinde KMK toplantısı yaptı:Yönetim değişikliğine gidildi.Dav açtım.13.12.2013 tarihinde davayı kazandım.02.01.2014 tarihinde DAVA kesinleşti.Bu kişiler 05.01.2014 tarihinde YENİ yönetim oluşturmuşlar.KMK usulüne aykırı.NEDENİ ŞU.Apartmana yapılan iş karşılığı 30.000 Tl. Kendi Kartlarım dan ödedim.Bunu ödememek.Yasal işlere itiraz ettiler.YETKİ kullandırmıyorlar.Kendi paramla tespit yaptırdım.5 tane avukat değiştirdim.Hakkımda sayısız şikayetler ve darp olayları yaşadım.Sonunda evimi sattım.Alacağımın tahsili için 5000 tl.karşılığı Avukatla anlaştım.27.12.2013 tarih.3000 tl. peşin verdim.Avukat davayı açmamış.Kararsız Hakimlerden,İş bilmeyen BİLİRKİŞİLERDEN, Despot SAVCILARDAN karakol,polislerden bıktım usandım.İnsanların iyi şeylere layık olduklarına İNANMIYORUM. Sakın ola bu laflara inanıp TOPLUM önüne düşmeyin. Aldığım ev zamanında teslim edilmedi, evimde kira karşılığı oturuyorum.Hiç kimse beni AVUKATLARA inandıramaz.PARAN yoksa Kafan Çalışmıyorsa HAKSIZSIN.Parasın ödediğim şeyleri, Yalancı,sahtekar,vs.kişiler kullanıyor.Tek laf edemiyorsun.Yapmasaydın kelimelerinden bıktım.Yanlış yaptığımı biliyorum, DOĞRUSUNU bilen varsa yazsın.EYVALLAH