Dosya Bilgileri
Dosya Durumu ...
Dava Türü Basit Yaralama
merhaba değerli hukuki.net forum üyeleri. ben Soner Kaya . 17 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum. olay 31 aralık 2013 te oldu. arkadaşlarımla gezerken Ankara Kızılay 'da bir pasaja girdik ve alışveriş yaptık . alışverişten sonra pasajın önüne geçip yemek yemeyi konuşuyorduk. bu sırada pasajın önünde bere-çanta satıcıları dükkanın önünü boşaltın dedi . ( bir çok ağır küfürler kullanarak) . Bende dönüp neden böyle konuştuğunu söylemek için yanına gidip "Hayırdır abi bi sıkıntımı var" dedim. hiç bir şey söylemeden adam üstüme yürümeye başladı ve vurdu tabi bende karşılık verdim . o sırada tüm pasaj çalışanları üzerime geldiler ben kendimi ne kadar savunmak istesemde başaramadım . suratıma bir çok darbe aldım . ve yere düştüm . bayıldım . bilincimi kaybettim . fiziksel ve ruhsal olarak hasarlar meydana geldi . dudağım patladı burnum çatladı ve dişimin bir kısmı kırıldı . darp raporumda hayati tehlikesi vardır yazıyor ancak kati değil . dosya savcılıkta şuan . ben bu davadan sonuç alabilirmiyim tazminat davası açmak istiyorum . alabilirsem ortalama ne kadar para alabilirim . sanıklar belli . 26- 27 yaşlarında 2 sanık .

Şimdiden teşekkürler.