Bugün cep telefonumdan bankaların da kullandığı 850 ile başlayan numaradan birileri arayıp "Bankacılık denetleme ve düzenleme kurumu referansıyla (lafa bak bddk'dan değilmiş referansıylaymış) aradıklarını çeşitli bankaların benden kestikleri hesap işletim ücretlerini ve kart aidatlarını iade edeceklerini söylediler tc numaramı hatta ikametgah adresimi bile söylediler neyse iyi olur dedim "hangi bankalar?" dediler hiç işim olmadığı bi kaç bankayı uydurdum söyledim "kart numaranız son kullanma tarihi ve arkadaki güvenlik kodu nedir?" dediler uydurdum numaraları hepsini tabi "tamam şu anda işleminizi yapıyoruz hepsi hesabınıza ve kartlarınıza iade edildi" dediler çoğul kullanmamın sebebi önce biri konuşup tc nomu ve adresimi söyledikten sonra "güvenlik departmanına aktarıyorum" deyip başka bir zırtoya verdi telefonu yarım saat sürdü bu geyik diyeceğim o ki dikkatli olun eşşek beyinliler sizi salak yerine koymasın benim gibi dalga da geçmeyin bu mallarla direkt birazdan yapacağım gibi siz de emniyet müdürlüğünün sitesinden şikayet edin öküz oğlu öküzleri iyi akşamlar hepinize.