+ Konuyu Yanıtla
5 / 5 Sayfa İlkİlk 12345
41 den 49´e kadar toplam 49 ileti bulundu.

Konu: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #41
  Kayıt Tarihi
  Mar 2013
  Nerede
  ........
  İletiler
  4.959
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Alıntı admin rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Bu site; Avukatlara TİP, HALT denilsin, isteyen de dilediği gibi pataklayabilir, hakaret edebilir demek için kurulmamıştır. Tabii ki bir avukat yanlış yapabilir. Ancak hukuka aykırı bir işleme serzeniş ederken daha ağır hukuka aykırı bir eylemi (darp, hakaret, tehdit gibi) savunmanın hukukla bir ilgisi olmayıp, kabadayılıktır, ihkakı haktır (kendi hakkını hukuk yolu ile değil zorla almak).Avukat hata yapmış (her ne ise), karşı tarafında bu hatanın mağduru avukata hakaret edecek, film kopacak onu darp edecek. Hukuk sitesinde bunu övmek yerine size biraz hukuki bilgi lazım... İyi bir hukukçu hukuki incelemeden sonra konşur...Tanımlar başlıklı Türk Ceza Kanunu madde 6/d - Yargı görevi yapan deyiminden; yüksek mahkemeler ve adlî, idarî ve askerî mahkemeler üye ve hâkimleri ile Cumhuriyet savcısı ve avukatlar.Görevi yaptırmamak için direnme TCK MADDE 265. - (1) Kamu görevlisine karşı görevini yapmasını engellemek amacıyla, cebir veya tehdit kullanan kişi, altı aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (2) Suçun yargı görevi yapan kişilere karşı işlenmesi hâlinde, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.TCK 125Hakaret MADDE 125. - (1) Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilât ederek işlenmesi gerekir. (2) Fiilin, mağduru muhatap alan sesli, yazılı veya görüntülü bir iletiyle işlenmesi hâlinde, yukarıdaki fıkrada belirtilen cezaya hükmolunur. (3) Hakaret suçunun; a) Kamu görevlisine karşı görevinden dolayı,b) Dinî, siyasî, sosyal, felsefi inanç, düşünce ve kanaatlerini açıklamasından, değiştirmesinden, yaymaya çalışmasından, mensup olduğu dinin emir ve yasaklarına uygun davranmasından dolayı, c) Kişinin mensup bulunduğu dine göre kutsal sayılan değerlerden bahisle,İşlenmesi hâlinde, cezanın alt sınırı bir yıldan az olamaz. (4) Ceza, hakaretin alenen işlenmesi hâlinde, altıda biri; basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, üçte biri oranında artırılır.(5) Kurul hâlinde çalışan kamu görevlilerine görevlerinden dolayı hakaret edilmesi hâlinde suç, kurulu oluşturan üyelere karşı işlenmiş sayılır.Ayrıca avukata görevi başında hakaret, darp ve tehdit suçlarından dolayı ceza alanlara dair yüzlerce yargıtay kararı bulunmaktadır.Bu da emsal nitelikli bir haber...
  Hiçbirşeyi övdüğümüz yok. Siz yukarıda verdiğiniz cevabın nereye gittiğini tekrar gözden geçirin isterseniz.Avukatlık mesleğini icra edenlerin; Avukatı dövüp cezaevine girene fıstık atmak gibi bir alışkanlıklarımı vardır? Bu adettenmidir? Hukuku incelemeye ne hacet var. Hukuka dayandıracaksak karşılıklı hakaret var. Karşılıklı hakarette avukatın geçiş üstünlüğümü vardır?  Hukuki NET Güncel Haber

  Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi? konulu yargıtay kararı ara
  Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi? konulu hukuk haber

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  Nerede
  Avukat Dünyası
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #42
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.698
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Sonuçta konu hukuka gelmeye başladı. Karşılıklı hakarette her iki taraf da ceza alır... Hakaret, hakareti götürür gibi bir matematik kuralı yok. Ayrıca farkındaysanız fıstık atarım diyen üyeye cevap hakkı doğduğu için hiç yorum yapmadım.

  Konuyu alevlendirip bu hale getiren üye Cihan, Kasım 2013 te son ileti yazılan konuya, Şubat 2014'te avukatı aşağılayıcı yazılar yazdığı için siteden atıldı. Bu neyin kini ise...

  Konuya dönelim;

  - Biri diyor ki avukat hatalı bir güzel cezasını keserim.
  - Diğeri de diyor ki kes de cezanı al.
  - Ben de diyorum ki, hiçkimse yanlış yaptı diye bir avukata hakaret, darp, tehdit suçunu işleyemez. İşlerse ceza alır. (Kaldı ki bunlar sadece avukatlara karşı değil, herkese karşı yapılmaması gereken fiiller). Burası bir hukuk devleti. Yanlışlık varsa müracaat edilecek yol kendi hakkını arayıp, hakaret, darp, tehdit etmek değil, devletin ilgili merciilerini olaya müdahale etmek üzere hareketlendirmesidir. Biri de baroya şikayet etmelisin demiş mi?. Ama bankaya kızıp, hıncını avukatlardan almaya çalışanlara da yanlışlarını düzeltmek hepimizin görevi olduğu gibi aslında o kişiyi de ileride alacağı cezalardan kurtarma yönünde önleyici hukuk tavsiyesidir.

  Paxmanhob, bir üye atılmadığı sürece yazı yazabiliyor. Nerede atıldığını ve gerekçesini anlayabildiniz mi? (9 tane yazı yazmış). Okuduysanız görebiliyorsunuzdur. Adminlik iş değildir. Ancak hadi öyle olsun diyelim, tarafsız değildir. Tarafı TC kanunları ve Türk hukukunun layığıyla yerine getirilmesidir. Sırf birilerine hoş görünsün diye, size karşı suç işleyeni döv, hakaret et, yerlerde süründürün gibi yalakalıklara da asla girmez. Kanunlar hata yapana ne ceza verileceğini zaten gösterir. Uygulanacak yol ancak budur. Kaoslar, kendi hakkını aramaya, kendi cezasını kesmeye kalkan kişiler yüzünden oluşur. Aristoteles; "En kötü düzen bile düzensizlikten iyidir" sözü de bunu özetler. Herkes (avukatlar da dahil) kanunlara uyacak. Ancak kamu hizmeti yaparken kendisine karşı bir suç işlenirse ağırlaştırılmış şekilde ceza alacağını bilinmeli. Tekrar ediyorum; Avukat da mesleğinden ötürü bir suç işlerse BARO'ya şikayet edilir, gerekli uyarma-kınama-meslekten uzaklaştırma vs. cezalara mahkum edilir.
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 4. #43
  Kayıt Tarihi
  Mar 2013
  Nerede
  ........
  İletiler
  4.959
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Kimin ne dediğinden çok sizin verdiğiniz cevabta sorun. Bende buna cevap verdim. Tepkim bunadır. Konuyu başka boyuta çekme çabanıza gelince ; Bende onu diyorum Karşılıklı hakaret var.Bu arada icralık duruma düşenlerin evlerini küçümseyen bir diğer avukat üye var. Bu üyeye verilen cevap var sen ne tip avukatsın vs.vs sözler.Karşılıklı hakaretten ya iki tarafada hüküm verirsiniz yada vermezsiniz.( Buradan yargıtay kararı yayınlamama gerek yok sanırım.)Fıstık atarım diyene neden söz hakkı doğuyor?Bu adettense baro lokaline gidip Avukatlara fıstık atayım bakalım. Nerden baksanız 25-30 avukat tanıdığım, Baro başkanıda dahil 10 a yakın samimi avukat arkadaşım var. Bunlar bile beni diğer avukatların elinden alamaz.

 5. #44
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.698
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Şimdi bana başkalarının avukatlığını yaptırmayın burada. O avukat bence kötü bir şey dememiş. Bir hukukçunun bir vatandaşın evine girmekten, onun eşyaları ile ilgilenmekten zevk almayacağını anlatmış. Titiz bir insansa aslında yaptığı işten hiçbir memnuniyet duymadığını, ama GÖREVİ icabı yapmak zorunda kalıp da bir de hakarete uğramaktan şikayet etmiş. Eğer Cihan adlı üyenin "sizin pis halılarınız" saptırması yerine, "pis mi temiz mi bilinmeyen" şeklindeki açıklamasında da hiçbir hukuka, ahlaka aykırı yön bulamıyorum. Çünkü buradaki anafikir, bir avukatın kimsenin evine girme, eşyasını alma meraklısı olmamasıdır.
  Hem günlerce konuyu ilk yanıtlayana hukuki açıklamalar yapmış çoğu üye. Başta tüm avukatları tenzih ediyorum demiş, ama sonlara doğru tabiri caizse şirazesinden çıkmış.
  Siz bu sitede doğru veya yanlış bolca yazan birisiniz ve "hukuk, kanun, yargıtay" konuları dışına çıkıp, konuyu şahsi mesele boyutunda tartışmanıza şaşırdım doğrusu.
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 6. #45
  Kayıt Tarihi
  Mar 2013
  Nerede
  ........
  İletiler
  4.959
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Alıntı admin rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Şimdi bana başkalarının avukatlığını yaptırmayın burada. O avukat bence kötü bir şey dememiş. Bir hukukçunun bir vatandaşın evine girmekten, onun eşyaları ile ilgilenmekten zevk almayacağını anlatmış. Titiz bir insansa aslında yaptığı işten hiçbir memnuniyet duymadığını, ama GÖREVİ icabı yapmak zorunda kalıp da bir de hakarete uğramaktan şikayet etmiş. Eğer Cihan adlı üyenin "sizin pis halılarınız" saptırması yerine, "pis mi temiz mi bilinmeyen" şeklindeki açıklamasında da hiçbir hukuka, ahlaka aykırı yön bulamıyorum. Çünkü buradaki anafikir, bir avukatın kimsenin evine girme, eşyasını alma meraklısı olmamasıdır. Hem günlerce konuyu ilk yanıtlayana hukuki açıklamalar yapmış çoğu üye. Başta tüm avukatları tenzih ediyorum demiş, ama sonlara doğru tabiri caizse şirazesinden çıkmış.Siz bu sitede doğru veya yanlış bolca yazan birisiniz ve "hukuk, kanun, yargıtay" konuları dışına çıkıp, konuyu şahsi mesele boyutunda tartışmanıza şaşırdım doğrusu.
  Tepkimin cevabı yazdığınız yazıdadır. Evet ben bolca yazıyorum. Doğru olanlar kalır,yanlış iddiasında olanlarda kendi cevaplarını yazar ve ortak noktada buluşuruz. Bende yanlışım farkına varır. bir dahaki soru sorana daha doğru yorumlar yapabilirim. Forumun amacıda budur. Bende bu forumdan kendi adıma faydalanıyorum. Dileğim herkesin yaptığı yanlışı görmesidir.

  - - - Updated - - -

  Ayrıca fıstığı çok severim. Ama gidip marketten alır yerim.

  - - - Updated - - -

  Ayrıca fıstığı çok severim. Ama gidip marketten alır yerim.

 7. #46
  Kayıt Tarihi
  Oct 2015
  Nerede
  Bursa
  İletiler
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Sayin avukat arkadaslar yazdiklarinizi tek tek okudum ..bende icra magduruyum bir adet tahahut bozma ihlal cezam vardi cok sukur yatirip kurtuldum ..rastgele internette bu siteyi buldum ve bilgi almak icin konu basliklarini konulari arastiriyorum..
  Biz vatandaslarin borcu tabiki sizi ilgilendirmez butun yetkiler sizde vardir buna hakeret tehdite ekleyelim..cunku sizler avukatsiniz okumus insanlarsiniz borclu insan psikolojisinden anlamaniz gerekiyor.kanunlara gore hareket etmelisiniz yeni kanuna gore vatandasin avukati iceri almama yetkisi var arkadasta en dogal hakkini kullanmis avukati iceri almamis.benimde
  evime icra geldi tv imi aldi gitti gittim borcumu odedim ama avukatlar vatandaslara hic yardimci olmuyor tek bildikleri asarim keserim ..
  Devlet kanun koyuyor eve haciz sinirlandirildi diye ama buna uyulmuyor icra avukati telefonlarda evindeki herseyini alirim tehditleri savuruyor kanun var diyorum herseyi alamazsin diyorum alirsam ne yapacaksin diyor git cumhurbaskanina sikayet et diyor bu sozler kayit altindadir bende..borcumuz var inkar etmiyoruz ama bizlere sanki terorist gibi bakilmasina hakeret edilmesini istemiyoruz..
  Bir cok avrupa ulkesinde icra islemlerinde hacize evlere gidilmiyor yakinda ulkemizdede bu kanum devreye giricek insallah suanda kanun mecliste ama hukumet kurulamadigi icn devreye giremiyor..bu kanunda tahhahut kalkacak eve haciz son bulacak ab standartlari altinda yapilacak hersey.

 8. #47
  Kayıt Tarihi
  Jan 2020
  Nerede
  niğde
  İletiler
  3
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Bir vatandaş olarak az çok yasal haklarınızı bilirseniz hukuk insanıda olsa size hiçbir şekilde tehtit vari konuşup yasal hakkını aşan işlem yapamaz . İcralık olduğunuz durumlarda böyle durumlarla karşılaştığınızda icra memuru bu işten sorumludur görevini kötüye kullanmaktan başlar suçları . Savcılığa sağlam bir dilekçeyle suç duyurusunda bulunduğunuz zaman işin sonucu işlem yapan memurlar tarafından bayağı kötü olur. Avukatlar karşıdaki adamın bilgisi kadar üzerine gider. konuşmaları kayıt altına alın alırken de kayıt altına aldığınızı bildirin.

 9. #48
  Kayıt Tarihi
  Jun 2009
  Nerede
  Kocaeli
  İletiler
  8.979
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Avukat söz demesin.
  Eve sokmayalım.
  Para ödemeyelim.
  Taahhüt vermeyelim.
  Haciz yaptırmayalım.

  Birisine bir şekilde vadeli mal sattıysak, vadesinde onu alıp borcumuzu ödeyecek şekilde hesap yaptık demektir.
  Borçlu borcunu vadesinde ödemezse, icraya gidince de sanki alacaklı haksız borçlu haklı gibi görülürse;
  Merak etmekteyim:
  Alacaklı alacağını nasıl almalı?

 10. #49
  Kayıt Tarihi
  Sep 2002
  Nerede
  istanbul, bakırköy, Türkiye.
  İletiler
  1.087
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Avukat haciz için Polis olmadan eve girebilir mi?

  Alıntı nigdeliyek rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Bir vatandaş olarak az çok yasal haklarınızı bilirseniz hukuk insanıda olsa size hiçbir şekilde tehtit vari konuşup yasal hakkını aşan işlem yapamaz . İcralık olduğunuz durumlarda böyle durumlarla karşılaştığınızda icra memuru bu işten sorumludur görevini kötüye kullanmaktan başlar suçları . Savcılığa sağlam bir dilekçeyle suç duyurusunda bulunduğunuz zaman işin sonucu işlem yapan memurlar tarafından bayağı kötü olur. Avukatlar karşıdaki adamın bilgisi kadar üzerine gider. konuşmaları kayıt altına alın alırken de kayıt altına aldığınızı bildirin.
  Adalet mülkün temelidir derken sadece sahibi olduğunuz taşınmaz mallardan bahsetmiyor. Alacaklının haklarını kim koruyacak? Adalet ve adaletin uygulayıcısı avukatlar... Sağlam dilekçe verecekmiş... Yani abartın diyorsunuz... İcra memuru suçlu, avukat suçlu ama devletin borcuna ilişkin tebligata (uyarı) rağmen iplemeyen avukatı, icra memurunun sesini kaydedecek (izinsiz kayıt suç) borçlu haklı çıkacak öyle mi? Kusura bakmayın o icra memuru gider, başka avukat gelir böğürte böğürte yasal işlemini yapar. Siz de kendi kendinize güzel bir selfie çekersiniz !

  Üstelik bir avukat ne diye tehdit eder? Sadece eşyalarınızı kaldırmaktan bahseder. Bu da zaten görevidir ve yapabilir... 3-5 yasal hak öğrenmekle hukukçu olunsaydı keşke !

  - - - Updated - - -

  Alıntı Şenol Eker rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Avukat söz demesin.
  Eve sokmayalım.
  Para ödemeyelim.
  Taahhüt vermeyelim.
  Haciz yaptırmayalım.

  Birisine bir şekilde vadeli mal sattıysak, vadesinde onu alıp borcumuzu ödeyecek şekilde hesap yaptık demektir.
  Borçlu borcunu vadesinde ödemezse, icraya gidince de sanki alacaklı haksız borçlu haklı gibi görülürse;
  Merak etmekteyim:
  Alacaklı alacağını nasıl almalı?
  Valla kardeşim hukuk böyle düşünceler yüzünden ölünce mafya türer. Mafya da avukat gibi konuşmaz, hukuk mukuk da tanımaz ciyaklata ciyaklata ödetir hem de misliyle... İşte bu kafalar böyle tahsilat istiyor. Mafya gelsin ama avukat gelmesin Sonra da bağırırlar nerede hukuuuuk, nerede hukukçuuuu, avukatımı istiyoooom

+ Konuyu Yanıtla
5 / 5 Sayfa İlkİlk 12345

Benzer Konular :

 1. Eve haciz için gelen avukat aileme hakaret etti
  Öncelikle herkeze merhaba! Kunyu uzatmadan anlatayım, şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Maddi durumumuz şu sıralar pek de iyi değil, bu...
  Yazan: Manusya Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 1
  Son İleti: 25-11-2018, 16:29:11
 2. Polis eve girebilir mi?
  Kısaca özetliyim; Yöneticisi olduğum apartmanda karşı dairemle alt kat kavga ediyor ve polis geliyor. Alt kattaki üst kattaki (yani karşı dairem)...
  Yazan: Fixit Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 4
  Son İleti: 29-07-2015, 20:27:31
 3. Anlaşmalı boşanma davasına taraflar yerine avukat girebilir mi?
  Merhaba 2007 tarihinde evlendim 5 yasında bir oglum var.2012 agustosunda şiddet ve tehditler yuzunden cocugumu alıp kacmıstım ve anneme...
  Yazan: Stuntmaster Forum: Aile Hukuku
  Yanıt: 6
  Son İleti: 08-09-2014, 18:21:31
 4. Eve haciz için gelen avukat neleri alabilir?
  Bankaya olan kredi borcumdan dolayı... Ödemede zorluk çektim.. Şuan ödüyemiyorum.. Yaklaşık 6 bin tl borcum var..postacı tebligatı getirdi ama.....
  Yazan: ay_bulut Forum: İcra ve İflas Hukuku
  Yanıt: 7
  Son İleti: 10-06-2014, 22:45:51
 5. Vekaletnamesiz bir avukat benim adıma davaya nasıl girebilir?
  Şahsıma acılan bir içra davasında benım le birlikte iki muvekkil daha mevcut bu muvekkillerin avukatları kendılerını benımde avukat vekilimmis gibi...
  Yazan: Leventgg Forum: Avukatlık Hukuku
  Yanıt: 9
  Son İleti: 17-03-2011, 00:09:59

Bu sayfada bulunan kavramlar:

icraya gelen avukat eve girebilir mi

banka eve haciz getirebilir mi

bankalar eve haciz getirebilir mi

haciz memuru eve girebilir mi

icrada avukat eve girebilir mi

icra memuru eve zorla girebilir mi 2017

haciz memuru

http:www.hukuki.netshowthread.php107484-Avukat-haciz-icin-Polis-olmadan-eve-girebilir-mi

hacizde avukat eve girebilir mi

haciz memuru evde bulamazsa

icrada polisin göreviicra memuru eve zorla girebilir miavukat eve girebilir miicra memurları evden ne alabilirler icra memuru çilingirle eve girebilir miicra memuru evde arama yapabilir miicra memuru eve zorla girebilirmi 2015haciz karari ciktimi evden eşya alabilir miavukat icra icin eve gelebilir miicra memuru eve gelirse ne yapabiliricra memuru evden neleri alabiliris bankasi eve haciz getirebilir miicra memurunun eve girmesihaciz memuru evi arayabilirmibanka avukatlarının haciz oyunu
Forum

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.
Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.