+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 Sayfa İlkİlk 12
11 den 20´e kadar toplam 20 ileti bulundu.

Konu: Hiç mi sızlamadı Vicdanınız?

Hiç mi sızlamadı Vicdanınız? Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    ........
    İletiler
    4.959
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hiçmi Sızlamadı Vicdanınız.?

Alıntı istanbul since 1453 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Evet konunun ne zaman Atatürk'e bağlanacağını merak ediyordum.Tebrik ediyorum bu merakımı kısa zamanda giderdin.Resimlerini gösterdiğiniz terör örgütü mensupları da zaten Atatürk ün ilkeleri ,cumhuriyet elden gidiyor diye öldüler,bu uğurda can verdiler değil mi.Bizi de yunan ordusu yaptın.Tebrik ediyorum seni.Benim eşruhum dedelerim kafkas cephesi gazileri.Madalyalarını ben saklıyorum evde.Benim dedelerim senin savunduğun teröristler ortalığı yakıp yıksınlar diye savaşmadılar herhalde.Madem gericilikten şimdi kurtulduğunuzu düşünüyorsunuz o zaman şu soruma cevap ver bakalım.Neden dünyaya gelen 17 türk devletinden sadece Türkiye Cumhuriyeti dünyaya hükmedememiş tek devlet?

Gazi olan sizin dedeleriniz siz nesiniz?

Benim büyük dedemde çanakkalede şehit olmuş. Dedem uğruna savaştığı toprakların 1915 te ve 2013 lerde başkalarına peşkeş çekileceğini bilmeden vatanı için savaştı. Bugün kabrinden kalkıp gelse hepsinin suratına kanıyla tükürürdü.

Dünyaya hükmedememiş tek Türk devletinin T.C. olduğunu söylemek cehaletten olsa gerek. T.C. Osmanlının devamıdır. ve 20. yüzyılda ayakta kalabilmenin tek yolu Ulus devlet olmaktı. SSCB bile dağıldı. Yugoslavya dağıldı. Şİmdide ulus devletten çıkma uğruna yapılan kepazelikleri ülkeyi bölme çabaları, teröristler ile iş birliği vs Biz bu politiklarla ancak taşeron olabiliriz. Gazzeye mısıra suriyeye kaygılandığımız kadar doğu Türkistandaki kardeşlerimize neden kaygılanmıyoruz.

Bazı kalın kafalılar anlamıyor. Ortadoğu politikasına hizmet ederek siyonistlerin Amerikanın çıkarlarına hizmet ediyoruz. Bize buradan çıkacak tek şey ortadoğu halkının düşmanlığı ve parçalanmış bir Türkiye kalacak. Irakta Suriyede mısırda libyada yübbinlerce kişinin ölümünden malesef bugünkü hükümet sorumludur. Bu kadar insanın(müslümanın ölümünden sorumlu iken bu nasıl bir vicdansızlıktır,anlamış değilim.

Hukuki NET Güncel Haber

Hiç mi sızlamadı Vicdanınız? konulu yargıtay kararı ara
    Hiç mi sızlamadı Vicdanınız? konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Türkiye
    İletiler
    1.574
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı ceceli341 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Gazi olan sizin dedeleriniz siz nesiniz?

Benim büyük dedemde çanakkalede şehit olmuş. Dedem uğruna savaştığı toprakların 1915 te ve 2013 lerde başkalarına peşkeş çekileceğini bilmeden vatanı için savaştı. Bugün kabrinden kalkıp gelse hepsinin suratına kanıyla tükürürdü.

Dünyaya hükmedememiş tek Türk devletinin T.C. olduğunu söylemek cehaletten olsa gerek. T.C. Osmanlının devamıdır. ve 20. yüzyılda ayakta kalabilmenin tek yolu Ulus devlet olmaktı. SSCB bile dağıldı. Yugoslavya dağıldı. Şİmdide ulus devletten çıkma uğruna yapılan kepazelikleri ülkeyi bölme çabaları, teröristler ile iş birliği vs Biz bu politiklarla ancak taşeron olabiliriz. Gazzeye mısıra suriyeye kaygılandığımız kadar doğu Türkistandaki kardeşlerimize neden kaygılanmıyoruz.

Bazı kalın kafalılar anlamıyor. Ortadoğu politikasına hizmet ederek siyonistlerin Amerikanın çıkarlarına hizmet ediyoruz. Bize buradan çıkacak tek şey ortadoğu halkının düşmanlığı ve parçalanmış bir Türkiye kalacak. Irakta Suriyede mısırda libyada yübbinlerce kişinin ölümünden malesef bugünkü hükümet sorumludur. Bu kadar insanın(müslümanın ölümünden sorumlu iken bu nasıl bir vicdansızlıktır,anlamış değilim.
    Vay toprağım sen de Çanakkale kökenlisin yani. Benim dedelerden şehit yok ama Çanakkalede savaşmayanda yok neyse biz duygusal milletiz biraz gerçekçi olsak

Ülkemizin çıkarı varsa yada çıkarları zedeleniyorsa suriye ırak mısır fark etmez müdahale edilir (yerse) yok müslüman ölmüş vay çocuk ölmüş edebi akımdır (çıkar var mı yok mu ona bakmak lazım onca adam boğazlandı, yendi mundar oldu sayarım hiç uğruna ise )
    Ne dedi Sayın Putin gezi olaylarında şu aşamada T.Cye askeri müdahale düşünmüyoruz. Demek ki bu müdahalenin yasal dayanağı mevcut
    Nedemiş atalarımız ne ekersen onu biçesin
    Rüzgar eken fırtına biçer

Önce can sonra canan da
    Bizim bu işlerde ne çıkarımız var? onca suriyeli misafir içlerinde muhtemel teröristler topraklarımızda cirit atıyor sınır yol geçen hanı kaçak cabası
    GEZİ TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYESİ İSMAİL KORKMAZ
    mahkeme gezicileri terörist mi ilan etti yoksa hükümet mi ilan etti yada since mi ilan etti
    Benim bu çocuğa sempatim var (korkmaza)
    Adamda öyle bir elektirik var ki nasıl anlatsam
    Gariban aile çocuğu bu eziklik haline ve ruhuna işlemiş ama mutlu ve gururlu yaşamının bir amacı gözlerinin bir ışığı var yakın hissediyor insan diğerlerine gelince onları da elektirik alanlar savunsun
    ADAŞIM TERÖRİST DEĞİLDİR (BÜYÜK HARFLER VURGU AMAÇLIDIR YANLIŞ ANLAŞILMASIN)

- - - Updated - - -

Alıntı illegal rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Bana göre sen de teröristsin. Senin gibi gericiler yüzünden bu ülke huzursuz. Gericiler ile dindarları karıştırmıyorum. Çünkü sizin gibiler dindar olsaydınız bu insanlara çapulcu da demezdiniz. Müslüman olgun olur!
    Gericiler yüzünden matbaa 200 yıl sonra ülkemize geldi, gavurlar son model silahlarla ülkemize saldırdıklarında ise o gerici kafaların o günah, bu yasak zihniyeti nedeni ile geri kalmış teknoloji (çakaralmaz tüfek) ile savaşarak bu ülkeyi kurtardık. İman gücü ile kurtardık, gericilikle değil! Ama senin eşruhun o zaman ülkeyi teslim almaya kalkanlara yalakalık yapıyor, Atatürk ve Türk halkına ise isyancı, direnişçi diyordu. Allah'a binlerce şükür, M.Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile gericilikten kurtulduk, moderniz, ölüye saygımız var! Çünkü ben kulları sırf Allah yarattı diye seviyorum. Seni bile!
    Aslını isterseniz Sayın Since yede sempatim var
    Üstelik teröristin sana bana göresi olmaz silahlı eylem içinde olmalı Sayın Korkmazın ve Sayın Sincenin silahları düşüncelerinden ibaret ise ............
    Konu ismail32 tarafından (30-09-2013 Saat 23:58:50 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Birileri yanlış empoze edildiği üzere 30 bin değil 600 bin Suriyeli'nin İZMİR'den kayıt olup da OY kullanacağını ve bunun nedenini biliyor mu? Böyle sahtekarlık olmaz. Amaç için her yol meşrudur (amaç araçları meşru kılar) felsefesini yaparak, takiyye sahtekarlık vs. nederseniz OY için yaptığı cingözlüğe ne diyecek? Hadi bakalım MERT, ADİL adam öt...

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Türkiye'de 600 bin Suriyeli var mı varsa bunlar nasıl TC vatandaşı oldu üstelik hepsi seçmen mi niye her lafa dedikoduya iftiraya kolayca kanarız hiç anlamam.

Nerede
    Türkiye
    İletiler
    1.574
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

[QUOTE=Av.Engin Oğuz;491451]Türkiye'de 600 bin Suriyeli var mı varsa bunlar nasıl TC vatandaşı oldu üstelik hepsi seçmen mi niye her lafa dedikoduya iftiraya kolayca kanarız hiç anlamam.

- - - Updated - - -

Aziz Nesinin bir hikayesi geldi aklıma yanılmıyorsam ''dinsizin hakkından imanı kuvvetli olan gelir'' idi ismi

hikayenin konusu alkolik bir şairle derin bir hocanın başından geçenlerdi yanlış hatırlamıyorsam. Neyse hikayede vaaz veren hoca üç aşağı beş yukarı şöyle diyordu cemaate
    Şarabı içersiniz türlü kötülükleri edersiniz na alırsınız cenneti
    Namazı kılmazsınız şeytanın yolundan sapmazsınız na alırsınız cenneti

hoca na alırsınız dedikçe ahalinin gözlerinden sicim gibi yaşlar boşanıyordu

Demem o ki bir dönem CHP iktidar ortağı olduğunda 80000 dev solcuyu işe almıştı bilenler bilir
    Deve boynun eğri misali

Şimdi suriyeli seçmen olsa ne olmasa ne mualefet olmadıktan sonra bakınız anketlere AKP yükseliyor CHP yılların muhalefeti düşünmüyor düşünmeyecek halk diye bağırıyorsunuz ama halkla uzaktan yakından alakanız yok yarım yüzyıldır anlayamadınız mı?

Nerede
    ANKARA
    İletiler
    103
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı litigation rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Birileri yanlış empoze edildiği üzere 30 bin değil 600 bin Suriyeli'nin İZMİR'den kayıt olup da OY kullanacağını ve bunun nedenini biliyor mu? Böyle sahtekarlık olmaz. Amaç için her yol meşrudur (amaç araçları meşru kılar) felsefesini yaparak, takiyye sahtekarlık vs. nederseniz OY için yaptığı cingözlüğe ne diyecek? Hadi bakalım MERT, ADİL adam öt...
    Sayın litigation,eğer İzmir de gene CHP açık ara farkla seçimi kazansın,seni bu sitede çok feci rezil edeceğim haberin olsun.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    2.640
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Beni rezil etmek fikri nereden çıktı. 600 bin oy da yetmemiş sana derim sen rezil olursun. Bırak bunları da mert, medeni ve HAK adına konuş. Taraf olma. Bitaraf ol. Bertaraf olmazsın korkma. Bu ülke hepimizin. Alavere dalavere ile kurulan hükümdarlık temeli olmayan bina gibidir. Hiçbirimize faydası olmaz. Yok ben propaganda yapacağım diyorsan yap. Ama oyun 1 tane. 600 bin tane bulmak için çakallık peşinde koşulmasına önce sen dur desene.

EK: Oturduğum sitede bir restoran var. Sitede bolca Suriyeli kiracı da türedi son zamanlarda. Restoranın sahibi ile sohbet ederken bu arada kendisi de cemaatçidir, geçende suriyeli aile geldi yemek yedi hesap ödemedi. Hesabı Tayyip ödeyecek bizi o getirdi o ödesin deyip kalkmış. Ha şimdi inanmadınız değil mi, restorana böyle 4 aile daha gelip hesap ödemem, siz getirdiniz deyince olay patlak vermiş. Cemaatçi restorancı amca bile çok kızgın ona göre...
    Konu litigation tarafından (02-10-2013 Saat 01:21:13 ) de değiştirilmiştir.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    115
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı istanbul since 1453 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Hocam benim şahsen sızlamadı.Dünyada günde 200000' e yakın insan ölüyormuş.Hepsine yas tutarsak halimiz ne olur.Allah rahmet eylesin yakınınız mıydı?

- - - Updated - - -

Hocam benim şahsen sızlamadı.Dünyada günde 200000' e yakın insan ölüyormuş.Hepsine yas tutarsak halimiz ne olur.Allah rahmet eylesin yakınınız mıydı?

Sende öl bi zahmet, söz yas tutmayız. Hoş bu pırıl pırıl, yepyeni kafanla zaten doğal seçilim sonucu soyun tükenir ya

Nerede
    İZMİR
    İletiler
    20.772
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Paxmahnhob rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sende öl bi zahmet, söz yas tutmayız. Hoş bu pırıl pırıl, yepyeni kafanla zaten doğal seçilim sonucu soyun tükenir ya
    Mesela biz de sitemizde kişisel tartışmalara sebep olacak mesajlar yazanların soyunun tükenmesini istiyoruz, bunun için de doğal seçilimi bekleyecek kadar sabırlı da değiliz bu konuda. Haksızmıyız sn.paxmahnhob?

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    115
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Erdoğan Kırcalı rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Mesela biz de sitemizde kişisel tartışmalara sebep olacak mesajlar yazanların soyunun tükenmesini istiyoruz, bunun için de doğal seçilimi bekleyecek kadar sabırlı da değiliz bu konuda. Haksızmıyız sn.paxmahnhob?
    Çoook haklısınız tabi..

+ Konuyu Yanıtla
2 / 2 Sayfa İlkİlk 12

Bu sayfada bulunan kavramlar: