+ Konuyu Yanıtla
1 / 15 Sayfa 1234567891011 ... SonSon
1 den 10´e kadar toplam 146 ileti bulundu.

Konu: Gezi Parkı Olayı - Polis devleti

Gezi Parkı Olayı - Polis devleti Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
 1. #1
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.622
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Gezi Parkı Olayı - Polis devleti

  Son durum: Taksim Gezi parkı olayı canlılığını korumaya devam ediyor. Taksim Gezi Parkı yıkımını durdurmak için 4 gündür nöbet tutan guruba polis ikinci kez müdahale etti.
  Taksim'de gün boyu devam eden gösterici polis çatışması gece geç saatlere kadar devam etti. Eylemciler bu gece de Taksim Gezi Parkında eyleme devam ediyor. karşılıklı olarak sinirler gerilmiş durumda. Halkın tepkisi çığ gibi büyürken olaylar İzmir ve çeşitli illerde devam ederek büyüyor...
  Taksim Gezi Parkı'ndaki ağaçların kesilmesini engellemek için 4 gündür eylem yapan göstericilere polis bugün de müdahale ederken mahkemenin Topçu Kışlası'yla ilgili kararı belli oldu.

  Taksim Gezi Parkı Koruma ve Güzelleştirme Derneği başvurusunda Taksim Gezi Parkı üzerine Topçu Kışlası süsü verilen alışveriş merkezi yapılmasına olanak tandığı ileri sürülen 27 Şubat 2012 tarihli 139 sayılı Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu kararının iptali ve yürütmenin durdurulmasını istedi.

  TC İSTANBUL 6. İdari Mahkemesi, Taksim Topçu Kışlası projesinin iptali için açılan davada yürütmeyi durdurma kararı verdi. Mahkemece yürütmeyi durdurma kararı oy çokluğu ile verildi.

  Mahkeme kararı: 20332728.jpg

  Mahkeme, nihai kararını, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın savunmasının alınmasının ardından verecek.


  Taksi Gezi Parkı’na Topçu Kışlası yapılma projesi ise Haziran 2011’deki seçimlerden önce Başbakan Erdoğan tarafından açıklanmıştı.

  TAKSİM GEZİ PARKINDA NELER OLUYOR? SON DURUM NE?

  Polis ile eylemciler, Gezi Parkı'ndan sonra Taksim Meydanı'nda, Harbiye ve Gümüşsuyu'nda da karşı karşıya geldi. Müdahale sırasında yaralananlar oldu. Taksim Meydanı'nda tekrar bir araya gelen ve oturma eylemi başlatan gruba polis müdahale etti.

  Taksim Gezi Parkı eyleminin sona erdirilmesine yönelik polis müdahalesiyle başlayan olaylar sırasında yaralanan Hazar Tunca'nın yaralanmasına yönelik görüntüler ortaya çıktı.

  Gezi Parkı'nda 4 gündür nöbet tutan eylemcilere bu sabah da polis saat 05.00 sıralarında mudahale etti.
  Polis, Taksim Gezi Parkı'ndaki ağaçların kesilmesini engellemek için 4 gündür nöbet tutan gruba saat 05.00 sıralarında gaz bombası, biber gazı ve TOMA araçları ile müdahale etti. Müdahale sırasında yaralananlar oldu.

  Polis, eylemcilere ait çadır stand ve flamaları kaldırdı. Belediye Zabıtaları da çadırları kamyonetlere yükleyerek alandan çıkardı.


  Müdahale sonrası gruplar Harbiye ve İstiklal Caddesi'ne doğru dağıldı. Çevik kuvvet ekipleri ara sokaklara dağılan gruba biber gazı sıktı, bazı kişileri gözaltına aldı.
  Taksim Gezi Parkı'nın etrafını demir bariyerlerle kapatan çevik kuvvet ekipleri alana girişlere izin vermiyor.
  Taksim çevresinde, polis ile eylemciler arasındaki gerginlik sürüyor.

  Taksim Metro İstasyonu'na girişler kapatıldı. Atılan gaz bombasından metronun içindekiler de etkilendi. Bu arada, polisin yoğun olarak kullandığı gaz bombalarından biri, yoldan geçen bir otomobilden içeriye girdi.

  Göstericileri biber gazı ve tazyikli suyla alandan çıkaran bazı POLİSLERİN, müdahalenin ardından hatıra fotoğrafı çektirmesi dikkati çekti.  CHP milletvekili İlhan Cihaner, hükümetin İstanbul’a, doğasına, ağacına özetle insani olan her şeye saldırı başlattığını söyledi. Cihaner, “Sabah saatlerinde şunu gördük; devlet vatandaşına tuzak kurdu. Sabah hiçbir uyarıda bulunmadan gaz bombaları, TOMA’larla saldırdı. Bu bir müdahale değil, saldırı” diye konuştu.

  ÜNLÜ MAĞAZALARDAN GEZİ PARKINDA MAĞAZA AÇMAYIZ TEPKİSİ
  Diğer yandan; Hürriyet gazetesine konuşan Herry markasının sahibi Selami Sarı, "Tepki olarak ben böyle bir AVM'ye girmem, kan dökülmüş bir yerde mağaza açmam. Ben Karadenizliyim, yeşile aşığım. İnsanlar ağaçları korumak için bu kadar reaksiyon veriyor. Ne Gezi Parkı’nda ne de Emek Sineması’nın yerine yapılacak AVM’de yer almam" dedi.
  Silk&Cashmere markasının kurucusu ve CEO’su Ayşen Zamanpur da toplumsal hassasiyetlerin dikkate alınması gerektiğini vurgulayarak, “Bu kadar çok toplumsal hassasiyet gösterilen konu da gözlerimizi kapatamayız. İlla orada olmamız şart değil. 7 yıldır Beyoğlu ’nda yer arıyorum ama ne Gezi’de ne de Emek’te mağaza açmam” diye konuştu.
  Boyner Grubu da Gezi Parkı'na yapılacak AVM içerisinde yer almayacağı öğrenildi.
  Eski TÜSİAD Başkanı ve Boyner Grubu'nun sahibi Cem Boyner'in eşi Ümit Boyner bir tweet atarak böyle bir projede yer almayacaklarını duyurdu.  Hukuki NET Güncel Haber

  Gezi Parkı Olayı - Polis devleti konulu yargıtay kararı ara
  Gezi Parkı Olayı - Polis devleti konulu hukuk haber
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 2. # Nedir?
  Tavsiye Soru Cevap
  Kayıt Tarihi
  Bugün
  İletiler
  Ne kadar?
   
 3. #2
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.622
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Halk için Adalet için POLİS sloganı... Sevgili hukukseverler, hukukçular; Polis görev ve yetkileri malumunuzdur. Ancak yasal bir şekilde protesto etme hakkını kullanan halkı devletten soğutmak ve kanunsuz emiri uygulamanız suçtur. Lütfen mesleğinizi icra ederken bu kuralları uygulayın! Unutmayın ki her parti değiştiğinde siz yine devlet memuru olarak kalacaksınız. Görevinizi yaparken kanunlara ve etik değerlere uyunuz. Sırf bir emir verildi diye halka eziyet etmeyin. Halkın tepkisi size değil, muhatabınadır. Önleyici kuvvet sözü suçu önlemek içindir, hakkı önlemek için değil. Medeni bir ülkenin medeni polisi gibi davranın. Merak etmeyin bu halk o medeniyeti anlar ve sizlerin iyiniyetini suiistimal etmez. Halkı yaralayan polis, halkı döven polis, halkı zehirleyen polis olur mu? Adalet sisteminin ilk halkası sizlersiniz. Siz onu iyi temsil edemez ve tanıtamazsanız düzen kalmaz, kaos olur. Hangi parti olursa olsun o da düzeni sağlayamaz. Lütfen duyarlı olun polis arkadaşlarım (Not: Biraz evvel pırıl pırıl iki polis arkadaşımla çay içmiştik...)

  Son durumu takip edebileceğiniz bazı linkler:
  http://www.ilk-kursun.com/
  http://www.yarenturkhaber.com/
  https://www.facebook.com/Takunya2012
  http://www.kemalistgazete.net/gundem...yin-h8906.html
  https://www.facebook.com/devrimcigenclik.3245
  https://www.facebook.com/pages/Cumhu...99376596800538
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 4. #3
  Kayıt Tarihi
  Sep 2007
  Nerede
  ankara
  İletiler
  3.294
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Tepki her il ve ilçede çığ gibi büyüyor. Az önce gelen bir haber Adana'dan 40-45, İzmir'den ise 50 civarında otobüsün İstanbul'a hareket ettiği yönünde. Tabii içlerinde Gezi Parkı eylemine destek vermek isteyen vatandaşlarla birlikte.

 5. #4
  Kayıt Tarihi
  Oct 2008
  Nerede
  istanbul
  İletiler
  2.350
  Dilekçeler Sözleşmeler
  3
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Şu anda karşınızda gördüğünüz iktidar tam bir polis devletidir. Peki Polis devleti nedir? Polislerin devleti ele geçirmesi sanılmasın sakın. Şudur; Polis devleti, iktidarın halka karşı hiçbir hukuk kuralı ile bağlı olmadığı yönetim şeklidir. Günümüzde Hukuk Devleti kavramının zıttı olarak kullanılan terimin tarihsel kaynağı, mülk devlet kavramından sonra Orta Çağ'da ortaya çıkan polis devleti kavramıdır.

  Buna göre hükümdar Devlet adına yetkilerini kullanırken yalnızca Tanrı'ya ve vicdanına karşı sorumluluk taşır. Hükümdarın emirlerini uygulayan memurlar da halka karşı hiçbir hukuk kuralıyla bağlı değildir. Hükümdarın emirleri birer hukuk kuralı sayılır; halkın kayıtsız şartsız bunlara uyması gerekir.

  Modern çağ siyasal terminolojisinde, polis devleti terimi monarşik olmayan siyasal biçimler için de kullanılır. Bu bakımdan askeri ya da sivil diktatörlüklerin ya da otoriter rejimlerin hukuk karşısındaki konumu değerlendirilirken, polis devleti nitelemesi kullanılır. Özellikle klasik faşist rejimler (Nazizm ile İtalyan faşizmi) polis devletidir.

  Şimdi ey halkım polis devleti mi yoksa modern hukuk devleti mi istiyorsunuz ona karar verin. Polis devleti diyorsanız, hukuk konuşulmayacağına göre adliye teşkilatına ve hatta hukuki.net sitesine bile ihtiyaç yok. Modern hukuk devleti diyorsanız tepkinizi yasalara uygun bir şekilde dile getirin. Sizi ne kadar joplasalar, su sıksalar, gaz sıksalar da polis devletine müsamaha göstermeyin. Çünkü demokrasi de özgürlük de adalet de ancak bu yolla tesis edilir. Bir zorbaya, bir tirana teslim olursa bu millet, yarın ailenin içine girmesine de göz yumuyorsunuz demektir. Hepimiz insanız ve hepimiz ayrı ayrı değerli ve önemliyiz. Seçtiğimiz insanın, görev verdiğimiz insanın bize paşalık yapmasına da bir yere kadar tahammül ederiz!

 6. #5
  Kayıt Tarihi
  Sep 2002
  Nerede
  istanbul, bakırköy, Türkiye.
  İletiler
  960
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Vallahi de Billahi de Tallahi de yeter artık AKP. Halkı böldün, birbirine cephelere ayırdın. %99,99 u Müslüman olan ülkeyi sanki 49,99 u Müslüman değilmiş gibi gösterdin. Vatandaşı polise düşman ettin, terör örgütünü baştacı ettin. Gezi parkı olayı bir dönüm noktası. Merak etme kimse uyumuyor, genel devlete saygı bakışı ile ya sabır diyordu. Son noktayı koydun. Polise, valiye sakın topu atma. Çünkü bu senin eserin. Tüm halkı kucaklayacağına, birleştireceğine, büyük ve güçlü toplum yaratacağına belli bir zümreyi diğerine nefret ettirdin. BU olayı bastırsan ne olacak. Bu bir başlangıç. Ama sonuç değil. Çünkü Türk halkı ezelden beri hür yaşamış, hür yaşayacak! Hangi çılgın buna engel olursa bedelini öder. Güzelim toplumu ne hale getirdin. Ben Türkü, Kürdü, Çerkezi, Lazı, Ermeniyi, Yahudiyi seviyorum. Neden bizi bölüyorsun. Neden benim vergilerimle maaşını ödediğin Polis arkadaşımı beni dövmeye acı çektirmeye zorluyorsun? Biliyorum ki mecbur bırakıyorsun onları. Ekmek parası. Birinin zaafından faydalanmak dinimizde var mı? Ayıp, günah. Rezil ettin bizi dünyaya. One minute miş.... Hadi oradan öyle denmez. Just a minute denir. İngilizce bilmeyen halk da vay canına başbakan ingilizceyi şakır şakır konuşuyor diye seviniyor... Ama ben sana diyorum ki just a moment. Çünkü o an bu an. Padişahlık değil Cumhuriyet yönetiyorsun. Hem de benden aldığın yetkiyle. Oyveren bensem o zaman sana dur diyorum!

 7. #6
  Kayıt Tarihi
  Jul 2012
  Nerede
  ŞANLIURFA
  İletiler
  150
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Herkesin hayatın da gezi parkına benzer ,katledilmiş yok edilmiş benzerlikler var,benim gezi parkım da eşimin ,çocuksuz ,kusurlu boşanmış ,beş para etmez bir kadına 1500 tl(memur maaşı)ödüyor olması.Kimse bu ülkede adaletten bahsedemez!Başımızda ki baş,ve cumhur padişahlarımız ALLAH ın onlara teşekkür mahiyetin de farz kıldırmış ibadetleri gözümüzün içine soka soka yaparak bizi güya adalet ve refah için de yönetecekleri havayı yaratıp her seferinde de sandıkta ,bizi gafil avlamaları ,ağzımı s...ları cabası...hepsi aynı terane..hepsinden nefret ediyorum gebersin siyaset ve politikacılar..

 8. #7
  Kayıt Tarihi
  May 2013
  Nerede
  ANKARA
  İletiler
  103
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Polisten hukuk bekleyenler acaba kendileri hukuka uygun davranıyor mu? Polisimin elleri dert görmesin.Üç beş çapulcu var ortada sadece.Sinek vızırtısı.

 9. #8
  Kayıt Tarihi
  May 2013
  Nerede
  ANKARA
  İletiler
  103
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Mahkeme yürütmeyi durdurmuş ,beyefendiler hala eylem yapıp sağı solu yıkıyorlar.Demek ki dertleri başka.Kendi parti meclisi üyeleri projeye onay vermiş.Onlara laf etmiyorlar.Çıkmışlar ülke ne hale gelmişmiş.Polisimin elleri dert görmesin.Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.Bu muhalefet adam olmadıkça yandaşları daha çok biber gazı ve cop yer.

 10. #9
  Kayıt Tarihi
  Jul 2001
  İletiler
  5.622
  Blog yazıları
  1
  Dilekçeler Sözleşmeler
  17
  Dosya Yükleme
  53

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Alıntı istanbul since 1453 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  Mahkeme yürütmeyi durdurmuş ,beyefendiler hala eylem yapıp sağı solu yıkıyorlar.Demek ki dertleri başka.Kendi parti meclisi üyeleri projeye onay vermiş.Onlara laf etmiyorlar.Çıkmışlar ülke ne hale gelmişmiş.Polisimin elleri dert görmesin.Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.Bu muhalefet adam olmadıkça yandaşları daha çok biber gazı ve cop yer.
  İşte ben de onu diyordum. Hukuk tanınmadığında bugün sizin gibi copla diyen vatandaş o copun tadına bakan kişi olacaktır. Hepimiz insanız, itiraz, eleştiri, şikayet veya sevinme haklarımız var. Kaba kuvvet benimseniyorsa o zaman Polise saldırı yapıldığında da onu da tasvip etmeliyiz sonucu çıkar ki bu da hukuk devletinde sözkonusu dahi olamaz.
  HUKUKUN UYGULAYICISI POLİS HUKUKA AYKIRI DAVRANAMAZ!

  Yer değiştirme, seyahat özgürlüğü var yani insanlar yaşayacağı yerleri seçebiliyorlar. Keşke zaman özgürlüğü olsaydı da 1453'e dönmek isteyen vatandaş, o tarihe ışınlanma özgürlüğünü yaşasaydı.

  Bunlar halk. Coplanacak, zehirli gaz sıkılacak sürü değil...
  Hukuki Net - Hukuk Arama Motoru - İyi günler Türkiye, her nerede uyuyor veya uyutuluyorsan!

 11. #10
  Kayıt Tarihi
  May 2013
  Nerede
  ANKARA
  İletiler
  103
  Dilekçeler Sözleşmeler
  0
  Dosya Yükleme
  0

  Tanımlı Cevap: Gezi Parkı Olayları

  Alıntı admin rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
  İşte ben de onu diyordum. Hukuk tanınmadığında bugün sizin gibi copla diyen vatandaş o copun tadına bakan kişi olacaktır. Hepimiz insanız, itiraz, eleştiri, şikayet veya sevinme haklarımız var. Kaba kuvvet benimseniyorsa o zaman Polise saldırı yapıldığında da onu da tasvip etmeliyiz sonucu çıkar ki bu da hukuk devletinde sözkonusu dahi olamaz.
  HUKUKUN UYGULAYICISI POLİS HUKUKA AYKIRI DAVRANAMAZ!

  Yer değiştirme, seyahat özgürlüğü var yani insanlar yaşayacağı yerleri seçebiliyorlar. Keşke zaman özgürlüğü olsaydı da 1453'e dönmek isteyen vatandaş, o tarihe ışınlanma özgürlüğünü yaşasaydı.
  Sevgili admin nikimden dolayı geçmişe bir özlem duyduğum sonucunu çıkarman garibime gitti ya açıklama gereği duydum.Siteye üye olurken hangi niki seçsem diye kafa kurcalarken ,tesadüfen bir yerde bu yazıyı gördüm bari nik yapayım dedim.Sadede gelelim.Ne güzel diyorsun bak,herkesin sevinme hakkı ,eleştiri hakkı ,şikayet hakkı var diye.Kardeşim valilikten izin almak hukuki olan taraf değil mi.İzin istedin de gösteri yapmak için izin mi verilmedi.Öyle bir hava yaratılıyor ki ,polis avına saldırırken sevinç naraları atan çakal sürülerine benzetilmiş resmen.Bak ne diyorum.Mahkeme yürütmeyi durdurmuş.Hala ne işi var o insanların orada.Amaçları anarşi işte.Sağı solu yıkalım yakalım.Bazı kurumlar yıpranacak akılları sıra.Madem hukuk var.Al işte mahkeme kararı orada.Senin isteğin doğrultusunda çıkmış bir de.Daha ne istiyorsun.

+ Konuyu Yanıtla
1 / 15 Sayfa 1234567891011 ... SonSon

Benzer Konular :

 1. Gezi olayları ve çocuk pornosu suçlaması
  Öncelikle gezi olayları zamanında"Atatürk" içerikli bir yazım sonrası evime terörle mücadele ekibi geldi ve bana ait telefon ve laptoplara el koydu....
  Yazan: cold123 Forum: Ceza Hukuku
  Yanıt: 0
  Son İleti: 03-01-2017, 10:54:07
 2. Hukuki nette düşünce özgürlüğünün denetime tabi tutulması gezi parkı
  İletilerimin yönetim tarafından onaylanmasını hiç demokratik bulmuyorum Zaten ileti uygunsuzsa gereği yapılıyor nedir bu düşünce özgürlüğümüze...
  Yazan: ismail32 Forum: Site Hakkında
  Yanıt: 12
  Son İleti: 11-07-2013, 19:41:47
 3. Taksimdeki gezi Parkı yerine , Topçu Kışlası yapılması sizce doğru mu , iyimi , kötümü ?
  Sayın arkadaşlar ülke gündemine oturan taksim gezi parkı yerine adı topçu kışlası olan ama aslında Ailelerinde , yabancı turistlerinde , herkesin ,...
  Yazan: haydarali Forum: Çevre Hukuku
  Yanıt: 13
  Son İleti: 23-06-2013, 11:53:59
 4. İleri demokrasi,Polis devleti olduk, işkence ve kötü muamele arttı
  AKP'nin seçim beyannamesinde, "işkencenin bitirildiği ve cezaevleri sorununun çözüldüğü" belirtiliyor. Ancak insan hakları savunucuları bunun tersini...
  Yazan: beytrap Forum: Hukuki.net Köşe Yazıları
  Yanıt: 0
  Son İleti: 07-06-2011, 21:52:01
 5. Polis devleti kokusu yayılıyor mu?
  Gazeteci-yazar Ali Bayramoğlu, Ergenekon davasının geldiği noktanın düşündürücü olduğuna işaret ederek, "Polis devleti mi oluyoruz?" sorusunu ortaya...
  Yazan: beytrap Forum: Güncel - Siyaset - Tarih - Tartışma
  Yanıt: 1
  Son İleti: 25-03-2011, 22:16:38

Bu sayfada bulunan kavramlar:

İlgili Hukuk terimleri

İnternet Araçları

İnternet Araçları

Yetkileriniz

 • Yeni konu açma yetkiniz yok
 • Konuya cevap verme yetkiniz yok
 • Dosya ekleme yetkisi yok
 • İleti düzenleme yetkisi yok
 •  


Hukuk Blog |  2020 tarihli Yasal Siteler Dizini |  Arabulucu |  Hukuk Kitapları |  Fiyat1 |  Alman Hukuku |  Özel Güvenlik AŞ. |  İş İlanları |  Ankahukuk |  Psikolog |  Taşınmaz ilanları |  Internet Rehberi |  Türkiye Portalı |  Site Ekleme |  Türkçe-İngilizce Sözlük |  Sihirli Kadın |  Sağlık |  Satılık Düşecek Domainler |  Terapi  |  Berk Gürman |  Phukuk |  Bayefendi |  Arabuluculuk Eğitim Merkezi |  AfternicAlanadı satış (Domain alımı) | 

™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.
♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.
Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.
Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı [İstanbul] vd.
® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir. Reklam yayıncıları: ads.txt dosyası.
‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.
📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede, muhatap kimdir?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.